Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Aracınız
Civic Hatchback Sport Plus aracıma aliexpressden aldığım kırmızı deri dikişli direksiyon, vites ve orta kol dayama kılıflarını uyguladım. ayrıca daha önce de savanini kırmızı vites kulakçıkları ile type r tarzı kırmızı çıta montajı yaptırmıştım. Nasıl olmuş. Bir sonraki adımım direksiyonun altındaki siyah bölge ile tuşların üzerine, vitesin etrafındaki siyah plastik alana, kapı açma kollarının iç kısımlarına alixepressden carbon alıp uygulamak olacak.
Gule Gule kullanın cok guzel olmus.. Ozellikle direksiyon kılıfına bayıldım.. Link istiyorum hocam zahmet olmazsa malum direksiyon derileri miz sıkıntılı..

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2009
Arkadaslar bu baslik altinda hondaniza bugun neler yaptiniz onlari yazabilirsiniz :) ornegin cam filmi yaptirdim vs gibi :)

Tapatalk
[/QUOTmerhaba. Bugun hondamin kaputunu actim motor kismini temizlemek icin. Heryeri sildim temizledim motor yag kapagini kontrol edeyim dedim sıkımı diye. Zorlarken çat kırıldı yarısı içinde yarısı elimde kaldı. Yarın çekici gelcek bekliom bakalım

Aracınız
Civic FD6 2009
Bugun hondamin kaputunu actim motor kismini temizlemek icin. Heryeri sildim temizledim motor yag kapagini kontrol edeyim dedim sıkımı diye. Zorlarken çat kırıldı yarısı içinde yarısı elimde kaldı. Yarın çekici gelcek bekliom bakalım

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
Birde hocam montajı ne kadar surdu, zormu, direksiyon sokuluyor mu merak ettim

US $14.27 16%OFF | Car dedicated sewing leather hand steering wheel car accessories For Honda Civic 10th gen 2016 2017 2018
Montajı biraz sabır ve zaman istiyor ama yapılmayacak gibi değil. Üstünden dikiliyor. Parça orjinal kesim olduğundan tuşların olduğu kısımlarda fln yanında gelen plastik bir aparat ile direksiyonun içine sıkıştırmak gerekiyor.

Aracınız
US $14.27 16%OFF | Car dedicated sewing leather hand steering wheel car accessories For Honda Civic 10th gen 2016 2017 2018
Montajı biraz sabır ve zaman istiyor ama yapılmayacak gibi değil. Üstünden dikiliyor. Parça orjinal kesim olduğundan tuşların olduğu kısımlarda fln yanında gelen plastik bir aparat ile direksiyonun içine sıkıştırmak gerekiyor.
Tesekkur ederim hocam videosu da varmıs icinde..

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Bagaj yayıntısı için organizer siparişi verdim :)

Geri