Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Aracınız
Civic FC5 2019
Marka-Örnek veya Link verebilir misiniz hocam. Pahalı olup Yaptıramasak da bilgi olarak dağarcığımızda bulunsun :)

Hocam çok sıcaktan rahatsız oluyorsanız hibrit olandan yaptırmanızı öneririm. Şuan kendi elim ile yaptığım film testinde en iyisi hibrit olandı. Fakat fiyatıda ona göre pahalı. Belki sadece ön cam olabilir.

Aracınız
Civic FC5 2019
Benim önceki aracımda yoktu UV, fakat önceki ile kıyasladığımda, daha az rahatsız oldum sıcak ve güneşten bu da sanki Honda da varmış gibi düşündürdü siz yazınca.. Soruşturalım ya da bilgisi olan buraya yazarsa seviniriz.

Eskişehir'i bilmiyorum.

Cam filmi güneşin etkisinden ziyade uv ışınları için kullanılır ön camda. Önceki aracım peugeot 307'de ön cam çok büyük olduğu için orjinal cam uv filtreliydi. Honda'da durum böyle mi açıkçası bilmiyorum.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2018
Sanırım önceki yıllarda ya da ebatlarda farkediyor olabilir.
NOKİAN ın kendi sitesinde de B-C olarak geçiyor..

https://www.nokiantyres.com.tr/kis-lastikleri/nokian-wr-d4/
ben nokian aldım biraz pahalya aldım ama bu ara istanbul bursa 3 kere git gel yağmur güneş sağanak kar hariç tüm şartları gördüm düşük hızlarda sessiz yüksek hızlarda ugultu var ama çok değil virajlarda fren mesafesinde çok iyi kar lastiği gibi bir tedirginlik yaşamadım çogu zaman 200 206 km arası hızlara çıktım gezinme zıplama hiç bir şey görmedim tavsiye edermiyim uygun bulursan al benim aldığım fiyat continantel den bile pahalıydı ne yazık ki güzel kazıklandım sağlam bir su birikintisine 130 km hızla da bilinçli olmayarak girdim ondan da başarlı bir şekilde geçti diye bilirim

Aracınız
Civic FC5 2019
Teşekkürler tecrübelerinizi paylaştığınız için. Ben de testlerden ve görüşlerden yola çıkarak Nokian WR D4 - 205/55/16 olarak aldım ve Cumartesi taktırdım.
Gayet de memnunum şu ana kadar. Yarın Kar ve devamında eksi 7-8 ler görünüyor, o zaman kendini gösterecek. :)

03-12-2019 haftası.jpg

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam çok sıcaktan rahatsız oluyorsanız hibrit olandan yaptırmanızı öneririm. Şuan kendi elim ile yaptığım film testinde en iyisi hibrit olandı. Fakat fiyatıda ona göre pahalı. Belki sadece ön cam olabilir.

Hocam kesinlikle çok haklısınız. Yan camlar için belki maliyet düşürmek adına farklı marka modele yönelebilirsiniz ama ön cama kesinlikle kaliteli bir marka uygulatın. Ben ön cama kalitesi kısmen düşük bir marka uygulattım çok pişman oldum söktürebilirim. Yazık oldu verdiğimiz paraya. En büyük sıkıntı akşam ve gece yolculuklarında azalan görüş hakimiyeti.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Teşekkürler tecrübelerinizi paylaştığınız için. Ben de testlerden ve görüşlerden yola çıkarak Nokian WR D4 - 205/55/16 olarak aldım ve Cumartesi taktırdım.
Gayet de memnunum şu ana kadar. Yarın Kar ve devamında eksi 7-8 ler görünüyor, o zaman kendini gösterecek. :)

Ekli dosyayı görüntüle 255692
Nokian candır hocam. Bundan önceki aracımda Nokian kullanıyordum. Okulun otoparkı kar dolduğunda beni çağırıyorlardı kar küreme aracı gibi açıyordum bütün yolu keyifle kullanın

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Hybrid en son teknoloji ve görüş netliği / içeri alınan ısıya engel olma yüzdesi bakımından en iyi film diyebilirim. Önceki aracımda 3M FX cam filmi kullanıyordum 2 numara yeni aracıma Hybrid yaptırdım. Hem dışardan albenisi yüksek daha güzel görünüyor hemde ciddi anlamda fark var 3M ile yukarıda dediğim nitelikler bakımından. Hybrid heryerde yapılmıyor diyebiliyorum. Konya'da bu işin bölge distribitörlüğünü yapan büyük bir firma var. Önerebilirim. Hayırlı olsun.

Aracınız
Civic FC5 2019
Hybrid en son teknoloji ve görüş netliği / içeri alınan ısıya engel olma yüzdesi bakımından en iyi film diyebilirim. Önceki aracımda 3M FX cam filmi kullanıyordum 2 numara yeni aracıma Hybrid yaptırdım. Hem dışardan albenisi yüksek daha güzel görünüyor hemde ciddi anlamda fark var 3M ile yukarıda dediğim nitelikler bakımından. Hybrid heryerde yapılmıyor diyebiliyorum. Konya'da bu işin bölge distribitörlüğünü yapan büyük bir firma var. Önerebilirim. Hayırlı olsun.

Hangi firma hocam aklımızda olsun.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001

Ben metin arkadaşımız için önermiştim.
İsteyen oydu. Bende Konya'da ikamet ediyorum. DMK'da sunprotec marka flim uygulaması yaptırdım. Flimleri gerçekten kaliteli. Isı testinde hibritinde ne olduğunu görmüş oldum.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Geri