Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Aracınız
Civic FC5 2017
Valla 3 güne yaydım garajda iç dış yıkama, tavan taban temizlik, klima temizliği ,deri koltuk bakımı ,sunroff bakımı ,çift kat cila , demirtozu ile jant temizliği,motor temizliği vs.. aklıma gelen ama sıfır gibi oldu şuan yatıyor garajda

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bir çamura yada suya gir görürüm ben seni en nefret ettiğim şey ugras ugras su sıcrasın camura gır bişi oluyor eskı halı gibi oluyor

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Onu bende düşündüm ama egsozlar sadece uç yani görünüm katalizör yada susturucu iptali yok o yüzden sıkıntı olacağını sanmıyorum. Benim kafamı meşgul eden smoke stop istiyorum eskiden stopları film kapatmak yasaktı şimdi hazır koyu renklisi var. Hatta çamkıran spor pakette hem bu egsoz setini hemde smoke stop takımını montaj yapıp veriyor. Hatta modelini tam hatırlamıyorum ama Ford un bi modeline fabrika çıkışlı smoke stop var olursa bi o kaldı istediğim

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus
Smoke renk güzdüz sönük kalıyor diyorlar bende düşünüyorum

POT-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2017
Aracınız
Civic FC5 2017
Onu bende düşündüm ama egsozlar sadece uç yani görünüm katalizör yada susturucu iptali yok o yüzden sıkıntı olacağını sanmıyorum. Benim kafamı meşgul eden smoke stop istiyorum eskiden stopları film kapatmak yasaktı şimdi hazır koyu renklisi var. Hatta çamkıran spor pakette hem bu egsoz setini hemde smoke stop takımını montaj yapıp veriyor. Hatta modelini tam hatırlamıyorum ama Ford un bi modeline fabrika çıkışlı smoke stop var olursa bi o kaldı istediğim

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus
Senin araca bu stoplar guzel gitmez bence kırmızı ledlı olsa daha iyi olur

Senin arac rs miScreenshot_20200426-205014.jpeg

Aracınız
Civic FK7 HB 2017

aykutoğlu

Özel Üye
Arka sisler dream ritimli sisler muayene den gecmıyor denılıyor akropoviç egzoz uclarında sıkıntı yok

smoke stop içi led dır ve ısıgı gösterir o yüzden yasaklanacagını sanmam

led sis olayını ilk kez duyuyorum ama o da sıkıntı değil hatta hiç sıkıntı değil stoplara bağlı muayene öncesi 10-15 dk lık bir iş ile hallederim ;)

Smoke renk güzdüz sönük kalıyor diyorlar bende düşünüyorum

POT-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bir çok video ve görsel inceledim bence sönük kalmak bi yana daha bi parlak ve ışık dağılımı yüzünden daha bi göz alıcı görünüyor (y)

Senin araca bu stoplar guzel gitmez bence kırmızı ledlı olsa daha iyi olur

Senin arac rs miEkli dosyayı görüntüle 258761

Executive plus

Bu stoplar senın araca daha iyi gider siyah stoop boğar bence Ekli dosyayı görüntüle 258762

istediğim de tam olarak bu ışıklar kapalı iken siyah yanınca bu şekilde görünmesi (y) arka sisler de yan çamurluk led leride smoke model bi stoplar kaldı.

Geri