Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

aykutoğlu

Özel Üye
1,5 saatlik bir uğraş ile deri koltuklarıma meguiars ultimate leather balm (deri koruyucu ve bakım kremi) uyguladım.
Koltuklarımı çok temiz ve siyah zannediyordum meğer değilmiş ürünü uygulayınca simsiyah ve tertemiz oldu, sert dokusu gitti deri pamuk gibi oldu.
Ürün sıvı krem olmadığı için delikli ön koltuk yüzeylerine sorunsuz uygulanabiliyor
IMG_1821.JPG

Ön yolcu koltuğu arkasına sol taraf uygulama yapıldı sağ taraf yapılmadı

IMG_1829.JPG

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Aracınız
Civic FC5 2020
Aracınız
Civic FC5 2020
Ellerine sağlık güzel olmuş nerden kaça kiraya aldın Başkan birde bunun yazısız olanı varmıydı acaba

Hürmetler

saol reis, burdan aldım.. isimsiz olanı yok hiç görmedim. kesinlikle almalısın çok hoş duruyor. orası çok boşluk biliyosun

Aracınız
Civic FC5 2020
saol reis, burdan aldım.. isimsiz olanı yok hiç görmedim. kesinlikle almalısın çok hoş duruyor. orası çok boşluk biliyosun

İlgileniyorum Başkan hemen unutmam inşallah malum oruç ayı kendimi unutuyorum açken sen sen değilsin iftarı açıp çayı içince kendime anca geliyorum ? Başkan

Hürmetler

Aracınız
Civic FC5 2020
İlgileniyorum Başkan hemen unutmam inşallah malum oruç ayı kendimi unutuyorum açken sen sen değilsin iftarı açıp çayı içince kendime anca geliyorum ? Başkan

Hürmetler

valla aynen bende öyle, ama şu günlerde vakit geçmiyor diye, temiz olan arabamı yine temizlemek terapi gibi geliyor :D

aykutoğlu

Özel Üye
Ellerine sağlık güzel olmuş nerden kaça kiraya aldın Başkan birde bunun yazısız olanı varmıydı acaba

Hürmetler

@siviq hocam farklı bir siteden paylaşmış ürünü 150 TL diyor ürün çamkıran da 135 TL zaten n11 de resimleri çamkıran dan almış

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

asiran

0
Aracınız
Civic FC5 2020
1,5 saatlik bir uğraş ile deri koltuklarıma meguiars ultimate leather balm (deri koruyucu ve bakım kremi) uyguladım.
Koltuklarımı çok temiz ve siyah zannediyordum meğer değilmiş ürünü uygulayınca simsiyah ve tertemiz oldu, sert dokusu gitti deri pamuk gibi oldu.
Ürün sıvı krem olmadığı için delikli ön koltuk yüzeylerine sorunsuz uygulanabiliyor
Ekli dosyayı görüntüle 258959

Ön yolcu koltuğu arkasına sol taraf uygulama yapıldı sağ taraf yapılmadı

Ekli dosyayı görüntüle 258960

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus
Ürünü nerden temin ettiniz acaba

Geri