Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Sol arka kapı kilit motoru bozuldu. Açtık baktık üniversal marka en ucuz ve en dandik motor takmışlar. Birde yüksek sesle çalışıyordu. Sonra sağ tarafada bakalım dedik aynı malzeme çıktı. Bu kasalarda arkalar erken bozuluyormuş. Bizde piyasada olan Tayvan malı taktık. Fiyat 110 tl. İş görür güzel. Orjinalleri ise 250 tl. Ekli dosyayı görüntüle 260686Ekli dosyayı görüntüle 260687

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...
Tayvan iyidir

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba arkadaşlar.
2019 Eco Elegance beyaz aracımın krom olan ön panjurunu piano black film ya da hazır kaplama olandan yaptırmayı düşünüyorum, (Executive gibi),

Böyle bir uygulama yapan arkadaşların olumlu-olumsuz fikrini almak isterim.
Uygulama sonrası zamanla sıkıntı olur mu? Başka öneri neler olabilir.Ekli dosyayı görüntüle 260655

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

krom daha şık bozma bence

Merhaba arkadaşlar.
2019 Eco Elegance beyaz aracımın krom olan ön panjurunu piano black film ya da hazır kaplama olandan yaptırmayı düşünüyorum, (Executive gibi),

Böyle bir uygulama yapan arkadaşların olumlu-olumsuz fikrini almak isterim.
Uygulama sonrası zamanla sıkıntı olur mu? Başka öneri neler olabilir.Ekli dosyayı görüntüle 260655

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

garanti kapsamı dışında kalmıyor mu?

Geçenler aldığım ve araçta tekleme yaptıran LPGyi bitirdim, Shell Gaz'dan fulleyip yola çıkmadan hata kaydını sildim, yanlız yaklaşık 3-4 km inişli çıkışlı ara yollardan gittim ve ışıklarda durdugumda bir anda motor yağ seviyesini kontrol edin uyarısı çıktı ? Yine varacağım yere varıp yağı kontrol ettim ve eksiklik yoktu, yine arıza kaydını silip biraz ilerledim ve bu sefer uyarı vermedi. Acaba anlık yağ seviyesi düşük veya yuksek mi göründü emin olamadım.
Bakalım aracın ayarını bir bozduk tutturana kadar gozlemlemeye devam :)

Geri