Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Aracınız
Civic FB7 2015
Kısmetse yarın motor bölümünü komple temizleyip deneyeceğim bu ürünü inş biryerinde zarar vermeden yaparım ?

Aracınız
Civic FC5 2017
Kısmetse yarın motor bölümünü komple temizleyip deneyeceğim bu ürünü inş biryerinde zarar vermeden yaparım
Deneme derim oksit ve devamında kabloların her gecen senede temassızlık baslangıcı aracın motoru yıkanmaz hava tut gec yada sil

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Armour

0
Aracınız
Honda CRV
Buhar ve hemen arkasından hava en güzel sonucu veriyor motor temizliğinde.

Aracınız
Civic FB7 2015
Yıkama yapmicam zaten sadece bimde ki bu ürünü sıkıp ardından hava tutucam servisede kullanılan motor temizleme maddesi de aynı görevi görüyor araca zararı olur diyede korkmuyor değilim.
Sadece hava tutunca da tam temizlenmiyor buhar ve hava en sağlıklı çözüm sanırım.

Aracınız
Civic FC5 2017
Yıkama yapmicam zaten sadece bimde ki bu ürünü sıkıp ardından hava tutucam servisede kullanılan motor temizleme maddesi de aynı görevi görüyor araca zararı olur diyede korkmuyor değilim.
Sadece hava tutunca da tam temizlenmiyor buhar ve hava en sağlıklı çözüm sanırım.
Kaput altında kalıyor zaten fazlada kasmaya gerek yok bugunn temızle 1 ay sonra yine aynı ondan dolayı ben bıraktım

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

gunesec

Özel Üye

Motor yıkamayın hocam, silin yeter. Su, buhar, yağ vb. illaki zarar verir bir yerlere. 12 yıldır araç sahibiyim, daha önce de babamın araçlarını kullanıyordum. Şimdiye kadar 1 kere yıkattım, o da gençlik toyluk zamanımda. Gerek yok bence. Kaput altında görünmüyor bile.

Aracınız
Civic FB7 2012
> Benim dediğim tablada yatay ve dikey olarak 2 burç var. Dikey olan pek yüke maruz kalmıyor. Yatay olanlar sağa ve sola olan esnemelerde yükü karşılıyor. Kontrol testini araç yanal sallayarak anlıyorlar.
> Fb7'nin arka kısmının nasıl olduğunu tam bilmiyorum. Fakat aynı test arkaya yapılsa attan burçlar kontol edilebilir. Eski konunuzu gördüm. Bir kaç işlem yapılmış. Kamber açılarıda aynı olmalı. Onlarda kontrol edebilir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...
Kamber açıların rot ayarı yaparken ayarlanmıştı. Usta son olarak bakımda burçlara bakarız, belki yumuşamış, esnemiş olabilirler dedi. Sizin konuyu görünce de merak edip yazdım?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Kamber açıların rot ayarı yaparken ayarlanmıştı. Usta son olarak bakımda burçlara bakarız, belki yumuşamış, esnemiş olabilirler dedi. Sizin konuyu görünce de merak edip yazdım
Problem değil. Arka burçlar önler kadar çok darbe almazlar. Fakat onlarında bir ömrü var. Zamanla burçlar bayatlar bozuk yolda gıcır gıcır sesde yapar. Çatlamalar gözlenir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FB7 2015
Motor yıkamayın hocam, silin yeter. Su, buhar, yağ vb. illaki zarar verir bir yerlere. 12 yıldır araç sahibiyim, daha önce de babamın araçlarını kullanıyordum. Şimdiye kadar 1 kere yıkattım, o da gençlik toyluk zamanımda. Gerek yok bence. Kaput altında görünmüyor bile.
Evet kaput altında kalıyor görünmüyor vs ama aracı 1 yıldır kullanıyorum mümkün olduğu kadar temiz tutmaya çalışıyorum hatta 2,5 yaşındaki kızıma öğrettim arabaya binince kendi başına ayakkabılarını çıkartıyor baba bak cıkarttım falan diyor düşün yani bu kadar ileri gidiyorum ? tabi bu konuda hanımın dırdırı hiç bitmiyor ne kıymetli araban varmış falan diyor ama bakarsan bağ bakmazsan dağ olur diye boşa dememişler :) Kaputun içi de temiz olsun istiyorum temizlemezsem rahat edemiycem :)))

Geri