Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Hayırlı olsun hocam. Nerede yaptırdınız ve ücreti nedir? Ben de aynısını yaptırmak istiyorum. İstanbul'da bildiğiniz bir yer var mı?
Ben İzmir’de Aker reklam diye biryere yaptırdım araç kaplama ve reklam işi yapan bir yer. Yaparken baya uğraştı usta resime bakarak yapmak zor 1 saatten fazla sürdü. Yaparken de uyardı çok ince parçalar var uzun ömürlü olmayabilir yıkamada dikkat et dedi. Normal yaptığı işlerde yıllarca sıkıntı olmuyormuş. Fiyat konusuna gelirsek ücreti 200tl bana fazla gelsede adam gibi yaparım diyen başka yer bulamadım hatta eleman başka Hondacı arkadaşın görüp sorarsa 250 TL de bu kadar uğraşa 2 tane tavan kaplardım dedi ?

Bugün aracıma 4 lastik aldım.
215/50/r17 Nokian Snowproof P
Orjinal ebatta alternatif az olduğu için araştırdığım kadarıyla aklıma yatan en iyi lastiği aldığımı düşünüyorum.
İnternette daha uygundu ama bugün hemen alıp taktırmam gerektiği için fiyat biraz fazla oldu. Aradığım bayilerin hepsi aynı fiyatı verdi.
Adet başı peşin 950₺ taksitli 970₺
Fiyat içime oturdu ama daha ucuz ve kendimce güven vermeyecek lastikleride almak istemedim.

Alır almaz Ankara-Eskişehir arası kullandım. Hava 10 derece ve yerler kuruydu.
İlk izlenim kışlık lastik olmasına rağmen brisgestone turanza dan daha sessiz geldi.
Esas performansını yağışlı ve soğuk havalarda göreceğiz.

IMG_3678.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ekli dosyalar

• IMG_3678.JPG
    IMG_3678.JPG
    187.9 KB · Görüntüleme: 79
Son düzenleme:
Bugün aracıma 4 lastik aldım.
215/50/r17 Nokian Snowproof P
Orjinal ebatta alternatif az olduğu için araştırdığım kadarıyla aklıma yatan en iyi lastiği aldığımı düşünüyorum.
İnternette daha uygundu ama bugün hemen alıp taktırmam gerektiği için fiyat biraz fazla oldu. Aradığım bayilerin hepsi aynı fiyatı verdi.
Adet başı peşin 950₺ taksitli 970₺
Fiyat içime oturdu ama daha ucuz ve kendimce güven vermeyecek lastikleride almak istemedim.

Alır almaz Ankara-Eskişehir arası kullandım. Hava 10 derece ve yerler kuruydu.
İlk izlenim kışlık lastik olmasına rağmen brisgestone turanza dan daha sessiz geldi.
Esas performansını yağışlı ve soğuk havalarda göreceğiz.

Ekli dosyayı görüntüle 263284

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
doğru seçim

Şu iki ürünü aracıma alıp monteledim hemen. Özellikle paspas oldukça iş gören birşey. Uzun vadede aracın iç temizliğini bozmayacak bir ürün kesinlikle

Şu iki ürünü aracıma alıp monteledim hemen. Özellikle paspas oldukça iş gören birşey. Uzun vadede aracın iç temizliğini bozmayacak bir ürün kesinlikle
Paspasın fiyatı nedir acaba?

Geri