Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

FB7yi yıkadım, çok kirlenmişti :)

Bende n11 den fb7 için kapı altı logo almıştım bugün takmak nasip oldu. Takmam her kapı için 1 dk falan sürdü. Zemin parke olduğu için bozuk görünüyor. Ekli dosyayı görüntüle 262478Ekli dosyayı görüntüle 262479Ekli dosyayı görüntüle 262480

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak
Bende n11 den fb7 için kapı altı logo almıştım bugün takmak nasip oldu. Takmam her kapı için 1 dk falan sürdü. Zemin parke olduğu için bozuk görünüyor. Ekli dosyayı görüntüle 262478Ekli dosyayı görüntüle 262479Ekli dosyayı görüntüle 262480

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hayırlı olsun
Tam olarak aldiginiz urunun linkini paylasirmisiniz
Birde yuvaya tam oturuyormu kucuk yada buyukluk farki varmi

Bugun Mavi tuning den siparis ettigim KYT marka 3.5 cm spor yaylarin montajini yaptirdim. Orjinal jantlari ile de guzel bir goruntuye sahip olduk. Konfor da 16 jant ve orjinal lastikleri oldugundan olsa gerek pek bi kayip yasamadim ve sekme veya sertlik yasamadim. Suan icin guzel goruntusu ve kullanimi ile memnunum.PicsArt_12-29-10.09.05.jpegIMG_20201228_153817-01.jpeg

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bugun Mavi tuning den siparis ettigim KYT marka 3.5 cm spor yaylarin montajini yaptirdim. Orjinal jantlari ile de guzel bir goruntuye sahip olduk. Konfor da 16 jant ve orjinal lastikleri oldugundan olsa gerek pek bi kayip yasamadim ve sekme veya sertlik yasamadim. Suan icin guzel goruntusu ve kullanimi ile memnunum.Ekli dosyayı görüntüle 263481Ekli dosyayı görüntüle 263482

Yakışıklı olmuş

Durusu degismis :)
Bugun Mavi tuning den siparis ettigim KYT marka 3.5 cm spor yaylarin montajini yaptirdim. Orjinal jantlari ile de guzel bir goruntuye sahip olduk. Konfor da 16 jant ve orjinal lastikleri oldugundan olsa gerek pek bi kayip yasamadim ve sekme veya sertlik yasamadim. Suan icin guzel goruntusu ve kullanimi ile memnunum.Ekli dosyayı görüntüle 263481Ekli dosyayı görüntüle 263482

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bugun Mavi tuning den siparis ettigim KYT marka 3.5 cm spor yaylarin montajini yaptirdim. Orjinal jantlari ile de guzel bir goruntuye sahip olduk. Konfor da 16 jant ve orjinal lastikleri oldugundan olsa gerek pek bi kayip yasamadim ve sekme veya sertlik yasamadim. Suan icin guzel goruntusu ve kullanimi ile memnunum.

Maşallah. Çok yakışmış (y)

Sonunda , nihayet sonunda :) orjinal sağ motor kulağı değişimi ve marş motoru bakımını yaptırdım. İkisi de fd6 kronik problemi.
Kayseri İnciroğlu yetkili servis. Toplam 1350tl. 1 yıl işçilik ve malzeme garantili.
Bir süre test edeyim sonuçları paylaşacağım. Servis raporu ektedir.

Ekli dosyalar

• IMG_20210104_201454.jpg
    IMG_20210104_201454.jpg
    164 KB · Görüntüleme: 117
Geri