Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Aracınız
Civic FB7 2012
@m2hamid önerilerin sayesinde güzel bir yol izlediğimi düşünüyorum hocam teşekkür ederim :)

@kesero @NoFeaR
Ada direksiyon da yapıldı özel kalıbın maliyeti 200 TL.
Daha uyguna düz kesim de var ama araya girmiyor onlar kılıf olduğu belli oluyor 90-150 arasında malzemesine göre değişiyor diye hatırlıyorum.

Bu arada aracı servisten teslim aldım.
Tekrar aşık oldum vites geçişleri harika olmuş, aküden sandığım ilk çalıştırmadaki isteksizlik bujilerdenmiş.
Klima açınca rölantideki oynamaya da elveda dedik ip gibi bir rölantiye sahibiz.
Mekanik olarak tabiri caizse zımba oldu

Ha birde Önümüzdeki hafta çok daha güzel bir dış görüntü de bizi bekliyor inşallah :)
Teşekkürler hocam, tekrardan hayırlı olsun.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
@m2hamid önerilerin sayesinde güzel bir yol izlediğimi düşünüyorum hocam teşekkür ederim :)

@kesero @NoFeaR
Daha uyguna düz kesim de var ama araya girmiyor onlar kılıf olduğu belli oluyor 90-150 arasında malzemesine göre değişiyor diye hatırlıyorum.

Tekrar aşık oldum vites geçişleri harika olmuş, aküden sandığım ilk çalıştırmadaki isteksizlik bujilerdenmiş.
Klima açınca rölantideki oynamaya da elveda dedik ip gibi bir rölantiye sahibiz.

Ha birde Önümüzdeki hafta çok daha güzel bir dış görüntü de bizi bekliyor inşallah :)

@Yasin Üzüm de fc5 aracına ada direksiyonda yaptırmıştı.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010

@kesero @NoFeaR

Estağfirullah hocam :) yardımcı olabildiysek ne mutlu :)

Aracınız
Civic FC5 2020
@Alperen58 Benim araçta da rölantide dalgalanma gaz yememe stop etme sorunu var, yetkili servis henüz sorunun kaynağını bulamadı.

Hocam kilometre düşükmüş ve pek LPG ile ilgili değil gibi görünüyor. Farklı servise gittiniz mi ?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010

mturker

Özel Üye
2013'te sıfır Civic'i LPG muayenesine götürmüştüm ve far ayarı bozuk diye kusur yazmışlardı :D
Sizde maşallah hocam far ayarı bozuk kusuru görünmüyor :)
Siz onu diyorsunuz, bende yangın tüpü ve ilk yardım seti tam oldugu halde arka koltukta görüp de yoktur dıye yazdıgını gordum, baktım gecti muayeneden bende ses etmedim :) arac 2012 40.yıl

Honda MaDnEsS

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
2013'te sıfır Civic'i LPG muayenesine götürmüştüm ve far ayarı bozuk diye kusur yazmışlardı :D
Sizde maşallah hocam far ayarı bozuk kusuru görünmüyor :)
Açıkçası o makinelerin kalibrasyon ayarlarının düzgün olduğunu ve kullanan personelinde doğru kullandığını düşünmesemde Philips ledleri taktırdıktan sonra far ayarı yaptırmıştım demekki yapan düzgün yapmış olabilir. Ayrıca orada farların lüx değerlerindeki farklılıklar da garibime gidiyor aynı marka aynı anda takılan ledler bunlar bu kadar fark olmaması lazım.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Bugün çatlayan ön camımızı kaskodan değiştirdik.

geçen sene de gene taş izinden çatlak yürüdüğü için değiştirmiştim.

her sene bir cam yiyoruz :)

WhatsApp Image 2021-08-21 at 16.29.17.jpeg

Geri