Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

mturker

Özel Üye
Hocam dün ben de iç aydınlatmayı tamamen lede çevirdim. Tavan, bagaj, ön iki tepe lambası ve on iki makyaj aydınlatmasi ve tavan (6 adet) ampulleri toplam 75 TL'ye aldım. Trendyol, n11 vs iç aydınlatma seti yazarsanız bulursunuz
Ben fardoktoru satıcısından aldım.

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hayırlı olsun aynı yerden almışız..

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mturker

Özel Üye
Mrb aldığınız yerin linkini payşaşabilirmisiniz bende arıyordum bulunduğum Yerdeki aksesuarcılarda bulamadım
Merhaba tabıkı,

GÜNEŞLİK MAKYAJ AYNASI SİGORTA TİPİ LED AMPUL 35,00 TL yerine 29,90 TL

Ad Soyad
Süleyman akpınar
Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba tabıkı,

GÜNEŞLİK MAKYAJ AYNASI SİGORTA TİPİ LED AMPUL 35,00 TL yerine 29,90 TL

Teşekkürler

Aracınız
Civic FC5 2017
Arabam 2017 RS

17 Aralıkta kasko ve sigorta yaptırdım 3100 TL Sompo Japan 910 TL Ethica

31 Aralıkta 3000 TL yıllık bakım yaptırdım 69.000 kmde kaç bin bakımı olduğunu takip edemiyorum artık. Normal bakım+benzin filtresi değişimi yapıldı. Ek olarak koltuk gıcırtısı ve soğutma sistemi şikayetim oldu. Koltuğu tespit edemediklerini söylediler radyatör için de talep girildi, garanti devreye girdi, bugün de o değişti. Sakarya Sandıkçıda yaptırdım, genel olarak tavırları olumluydu.

943 TL vergi ödedim.

1 ay içinde havadan 8000 tlye yakın para harcadım yakıt olayına girmiyorum daha, bir depo 500e doluyor artık hakkımızda hayırlısı. Gurbet ellerde nefes almak bile para. Memleketimde olsam bi Toros-Broadway alır işimi rahat görürdüm ufak tefek kendim bakar tanıdık ustama gider vergisi bakımı maksimum 2000 TL harcardım.

CIVIC 2017 FC5 RS

LEON 2009 MK2 1.4 TSI

Ugr60

0
Arabam 2017 RS

17 Aralıkta kasko ve sigorta yaptırdım 3100 TL Sompo Japan 910 TL Ethica

31 Aralıkta 3000 TL yıllık bakım yaptırdım 69.000 kmde kaç bin bakımı olduğunu takip edemiyorum artık. Normal bakım+benzin filtresi değişimi yapıldı. Ek olarak koltuk gıcırtısı ve soğutma sistemi şikayetim oldu. Koltuğu tespit edemediklerini söylediler radyatör için de talep girildi, garanti devreye girdi, bugün de o değişti. Sakarya Sandıkçıda yaptırdım, genel olarak tavırları olumluydu.

943 TL vergi ödedim.

1 ay içinde havadan 8000 tlye yakın para harcadım yakıt olayına girmiyorum daha, bir depo 500e doluyor artık hakkımızda hayırlısı. Gurbet ellerde nefes almak bile para. Memleketimde olsam bi Toros-Broadway alır işimi rahat görürdüm ufak tefek kendim bakar tanıdık ustama gider vergisi bakımı maksimum 2000 TL harcardım.

CIVIC 2017 FC5 RS

LEON 2009 MK2 1.4 TSI
Hocam Allah kaza bela vermesin önemli olan bu takılmayın gerisine . Birde memleketimizde de olsanı Torosa binmezsiniz bu fazla hayal perest olmuş gibi

Farklı mekanlarda benzer hiçlikler..

Aracınız
Civic FC5 2017
Hocam Allah kaza bela vermesin önemli olan bu takılmayın gerisine . Birde memleketimizde de olsanı Torosa binmezsiniz bu fazla hayal perest olmuş gibi

Farklı mekanlarda benzer hiçlikler..
Amin hocam cümlemize. Gençliğimiz sanayide marangoz atölyesinde yazları çıraklık yaparak geçti. Yaşlı büyüklerde yakası bağrı deşilmemiş ne cevherler var ama eşim Manisalı uzun yolda böbrekte kum taş kalmaz(dedelere sahip çıkalım) Memleketim Kastamonunun bir ilçesi, çarşı merkezden çıkınca her yol taş-toprak üstelik dağ bayır o yüzden dağ keçisi en ideali, bizimki gibi arabalar oralarda patates olur dökülene sökülene yetişemezsin

CIVIC 2017 FC5 RS

LEON 2009 MK2 1.4 TSI

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bugün hondama bişey yapmadım, bugün kendi iyiliğim için ş.içinde 11 litre yakan hondamı sattım. Artık honda sahibi değilim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hayırlısı olsun hocam özel değilse piyasa bilgisi olması açısından km. kaçtı ve kaça sattınız?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Geçen haftasonu aracı güzelce yıkamıştım ama kullanmaya vaktim yoktu, bugünde akşam üstü binince araç içi kameranın kayıt yapmadığını farkettim.
SD Kartı bilgisayarda kontrol edip format attıktan sonra düzeldi gibi görünüyor.
Yarında kamerayı araçta test edip sonrasında yeni silecekleri takıp LPGyi fullemeyi planlıyorum inş :)

Geri