Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Aracınız
Civic FC5 2018
Kışlık lastiklerini taktım inanılmaz sessiz ve yumuşak nokian inşallah yanıltmaz 210 km yazıyor üstünde kar lastiğinde bu hız olurmu merak ediyorum ilk defa michelin den başka bir lastik aldım aklımdan geçen michekin in 4 mevsimiydi 215 ölçü olunca tanesi 900 lira gibi rakama çıktığı için geri adım attım

Aracınız
Civic FC5 2019
FC5 2019 yazıyor profilinizde, Ben de yeni aldım aracımı, Makyajlı Elegance Eco ve Kilitleme tuşuna basılı tutunca Açık cam ve Sunroof kapanıyor. Bi araştırın isterseniz.

Bende olmadı camlar açıktı basılı tuttum kapanmadı. Benim araçta sizinkinin aynısı.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Kışlık lastiklerini taktım inanılmaz sessiz ve yumuşak nokian inşallah yanıltmaz 210 km yazıyor üstünde kar lastiğinde bu hız olurmu merak ediyorum ilk defa michelin den başka bir lastik aldım aklımdan geçen michekin in 4 mevsimiydi 215 ölçü olunca tanesi 900 lira gibi rakama çıktığı için geri adım attım
Nokian kışlık lastik konusunda tecrübeli bir firmadır. 210 u zorlamayın bence siz gene de kış lastiğiyle.

Aracınız
Civic FC5 2019
Air80 özel şeffaf bir film, numarası yok. fiyat sadece ön cam fiyatı.
LLUMAR markasının modeliymiş araştırınca çıktı. Ön cam ya da tüm camlara uygulanabilen şeffaf ve zararlı tüm ışınları %99 oranında kesen ABD üretimi bir marka filmi. Değişik modelleri, hatta araba markalarının fabrika çıkışlı karartılmış camlara göre bile renk sıkalası varmış.
Ön cam için bence en uygunu bu, fiyat pahalı
Iyi günlerde kullanın.

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Önce kilitleyin, kilitledikten sonra kilitleme tuşuna basılı tutarak deneyin bir de..

Evet bende de olmuyor hatta binmeden tüm camları açmayı denedim açma tuşuna basılı tuttum araç hiç bir tepki vermedi 1000 km kontrolünde söyleyim mi çalışmıyor diye yoksa bizim makyajlı elegance da yok mu bu özellik

Aracınız
Civic FC5 2019
Evet bende de olmuyor hatta binmeden tüm camları açmayı denedim açma tuşuna basılı tuttum araç hiç bir tepki vermedi 1000 km kontrolünde söyleyim mi çalışmıyor diye yoksa bizim makyajlı elegance da yok mu bu özellik

2001 astra editionum da bile vardı. yani bazen şu Japonları anlamıyorum.

Geri