Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

aykutoğlu

Özel Üye
Üşümesin diye battaniye örttüm ??
Şaka bi yana griden siyaha dönen bulutları ve ardından gelen fırtınalı yağmuru görünce şiddetli dolu yağacağını anladım önlem aldım ve nitekim iyi bir dolu fırtınası geldi geçti Allah'a şükür evdeyken denk geldi sorunsuz atlattık.. Rabbîm cümlemizi afetlerden korusun ?

IMG_2380.JPG

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Aracınız
Civic FC5 2017
Kapalı garaj lazım ya illaki olmalı ama bu seferde kapalı garajda fare sıkıntısı var işte fare o garaja bi üşüştümü sıkıntı.

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

aykutoğlu

Özel Üye
Kapalı garaj lazım ya illaki olmalı ama bu seferde kapalı garajda fare sıkıntısı var işte fare o garaja bi üşüştümü sıkıntı.

Kedi de alırım garaja üst komşu ile otoparkın üstünü iki arabalık kapatıcaz öyle bir projemiz var. 5-6 bin tl fiyat istiyorlar. Uygun bir yer arıyoruz. Hele bu dolu yağışından sonra pek 3 e 5 e bakmıycaz gibime geliyor.

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Aracınız
Civic FC5 2017
Kedi de alırım garaja üst komşu ile otoparkın üstünü iki arabalık kapatıcaz öyle bir projemiz var. 5-6 bin tl fiyat istiyorlar. Uygun bir yer arıyoruz. Hele bu dolu yağışından sonra pek 3 e 5 e bakmıycaz gibime geliyor.

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus
Aynen lazım benimde apartman oldugu için bişi yapamıyorum otopark var ama açık . Veranda gibi yapsanız aslında olur her tarafı kapatmasına gerek yok

aykutoğlu

Özel Üye
Aynen lazım benimde apartman oldugu için bişi yapamıyorum otopark var ama açık . Veranda gibi yapsanız aslında olur her tarafı kapatmasına gerek yok

Üstüne branda yapanlar da var fiyatı makul oluyor fakat tavsiye etmem bu gün yaşadığımız fırtına üzeri branda yada benzeri portatif garajları paraşüt gibi uçurur.
Bu tarz bişey düşünüyoruz
Ekli dosyayı görüntüle 260049

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Aracınız
Civic FC5 2017
Aracınız
300 - 400 km aralığında gittikten sonra doldurdum depoyu her defasında. Her depoda aşağı yukarı 8,2lt/100km gibi bir lpg tüketimi oldu. Neredeyse bütün yol boyunca 122km/s'ye sabitledim aracı. 3 yetiştin ve klima sürekli aktif.

Mut - Silifke arası tabi sıkıntı biraz. Orada 40la 50yle gittimde oldu.

En son Mut'ta doldurdum depoyu. Sonrasını ölçmedim, artık dayanamadım allah ne verdiyse bastım Aksaray'a kadar.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri