Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Aracınız
Civic FC5 2020
Çok güzel görünüyor. Malzemenin yapısı nasıl, sanki kauçuk değil de süngerimsi gibi duruyor. Ayrıca arka kısım tek parça mı?

Ürün çok hafif arka taraf tek parça.Böyle içi görünen dilimlere abanınca yumuşak dışı ince deri gibi.Bende ayaklarımızın altındaki taş vs sürttükçe delinme yırtılma yapar mı diye düşünüyorum.Kısa zamanda olacak gibi değil ama uzun kullanım sonucu göreceğiz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Armour

0
Aracınız
Honda CRV
Bugün 5d paspaslarım geldi onları taktım çoğu halı yeri kapladı.Şu anlık güzel gibi.Almak isteyen olursa link aşağıda

Ekli dosyayı görüntüle 262357Ekli dosyayı görüntüle 262358Ekli dosyayı görüntüle 262359Ekli dosyayı görüntüle 262360

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
İyi güzelde buna çamurlu ayakkabı ile hondacı basmaz zaten ama diğer binenler tarafından basılmasına nasıl katlanacağız?

Aracınız
Civic FC5 2018
Aracınız
Civic FC5 2019
Geçtiğimiz Ağustos ayında işinin ehli tanınmış detay stüdyolarından ppf için aldığım fiyatlar

Stek dynolite için 1500 5 yıl garantili
Cliff desing prime K için 1600 10 yıl garantili
Solargard clear sheald pro için 2000 7 yıl garantili

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba arkadaşlar.
Tam olarak konu başlığı bulamadım, burayı yakın buldum, yazdım.
2018 füme aracıma ilk klasik paket olarak seramik ve ön kaput folyo yapılmış. Şimdi 2 yıl geçtiği için kaputtaki folyo zarar verirmi değiştirmeli miyim?
Seramik kaplama mı, boya koruma mı önerirsiniz bundan sonraki süreçte?
Teşekkürler.

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba arkadaşlar.
Tam olarak konu başlığı bulamadım, burayı yakın buldum, yazdım.
2018 füme aracıma ilk klasik paket olarak seramik ve ön kaput folyo yapılmış. Şimdi 2 yıl geçtiği için kaputtaki folyo zarar verirmi değiştirmeli miyim?
Seramik kaplama mı, boya koruma mı önerirsiniz bundan sonraki süreçte?
Teşekkürler.

Folyo konusunda pek yorum yapamam ancak seramik mi boya koruma mı derseniz kabaca aracınızı nerede kime yıkattığınıza ne sıklıkla yıkama yapıldığına vb. etkenlere göre sorunuzun cevabı değişir örneğin benzinlik köpüğü ile yıkayacaksanız aracınızı seramik kaplama kendinden beklenen koruma ömrünü veremeyecektir ve f/p düşük kalacaktır yani eğer seramik kaplamayı koruyabilirim diyorsanız yaptırmanızı öneririm. Diğer taraftan da seramiğe göre daha hesaplı olan boya koruma uygulamalarını da ortalama 6 ay da bir tazeleyerekte aracınızı koruyabilirsiniz.
İki uygulamanında birçok artı ve eksisi var naçizane fikrim kullanıcı profilinize göre seçim yapmanız olacaktır.

Aracınız
Civic FC5 2018
Folyo konusunda pek yorum yapamam ancak seramik mi boya koruma mı derseniz kabaca aracınızı nerede kime yıkattığınıza ne sıklıkla yıkama yapıldığına vb. etkenlere göre sorunuzun cevabı değişir örneğin benzinlik köpüğü ile yıkayacaksanız aracınızı seramik kaplama kendinden beklenen koruma ömrünü veremeyecektir ve f/p düşük kalacaktır yani eğer seramik kaplamayı koruyabilirim diyorsanız yaptırmanızı öneririm. Diğer taraftan da seramiğe göre daha hesaplı olan boya koruma uygulamalarını da ortalama 6 ay da bir tazeleyerekte aracınızı koruyabilirsiniz.
İki uygulamanında birçok artı ve eksisi var naçizane fikrim kullanıcı profilinize göre seçim yapmanız olacaktır.
Teşekkürler cevap için.
Genelde ayda bir herhangi bir yıkamacı da yıkatırım. Yıkamadan sonra ki parlak görünmesi hoşuma gidiyor ama bunu 2 yıllık seramik koruma mı yapıyor emin değilim. Güneşten, kardan, v.s. koruma konusunda boya koruma iş görüyorsa f/p olayında da boya koruma önde görünüyor.

Geri