Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Araç 26.000km de önceki sattığım 2019 modelde de bu deforme vardı,bu araçlrın deri koltuk olanlarında şöför koltuğu sol alt taraf sürtünmeye bağlı olarak soyulmakta.
Aynen benim araçta da aynı deformasyon oldu. Servis aradı değişim kabul edilmiş. Gidip montajını yaptırıcam daha yaptırmadım.
Nasıl hocam memnun kaldınız mı değişim işleminden? Herhangi bir sorunla karşılaştınız mı?

Aynen benim araçta da aynı deformasyon oldu. Servis aradı değişim kabul edilmiş. Gidip montajını yaptırıcam daha yaptırmadım.
Nasıl hocam memnun kaldınız mı değişim işleminden? Herhangi bir sorunla karşılaştınız mı?
Dün itibarı ile değişim yapıldı, malzeme aynı fakat işçilik fabrikasyon gibi değil belki farklı bayilerde daha düzgün yapılabilir . Beni de çok rahatsız etmiş değil açıkcası

Deri kalitesizliginden kaynakli oldugu icin degisim olsa da o bolge yine deforme olacaktir bence ...

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Doğru gene deforme olabilir, değişim yaparak süreci ötelemiş oluyoruz yoksa ileride daha kötü bir aşınma olacaktır.
koltuk kılıfı değişimini ilk 3 yılki garantide yapıyorlar bu arada. sonraki 3 yılda garantiye girmiyor.

Gerekli maskeleme çalışmaları sonrası boyanacak yüzeyi ince zımpara ile biraz sildim , çok değil. Sonra fissss.. , evet araba değişmeyince ben de öyle yaptım :))
Valla hocam bende öyleyim ya biseyi degistiremiyorsam ekleme yenileme ufak görüntü değişimine gidiyorum kendimi öyle tatmin etmeye çalışıyorum.

Honda madness

3 Yıl olduğunu bilsem seneye değişirdim.
Bende aynı düşüncedeyim. 2 yıldır diye düşünmüştüm ondan belirtmiştim şikayetimi. Yoksa 3. yıl sonuna doğru değişim daha mantıklı olacaktır. (y)
Herkes müzdarip sanırım şoför tarafı deri deformasyonundan. Deri kalitesini biraz düşük tutmuşlar.

Bende aynı düşüncedeyim. 2 yıldır diye düşünmüştüm ondan belirtmiştim şikayetimi. Yoksa 3. yıl sonuna doğru değişim daha mantıklı olacaktır. (y)
Herkes müzdarip sanırım şoför tarafı deri deformasyonundan. Deri kalitesini biraz düşük tutmuşlar.
Bende deforme yok aslında.
Servis kendisi demişti zamanında, gerek yok şuan için demiştim. sonra 3 yıl olduğunu söyledi ama değiştirtmedim.
deri bakımı falan da yapıyorum koltuklara kolçağa vs ciddi bir sıkıntı yok şuan için.

Geri