Bugun hondanıza ne yaptınız?

Katılım
12 Tem 2018
Mesajlar
79
Beğeniler
11
Konum
Mersin-Malatya-Yozgat
Hayırlı olsun, ne kadara mal oldu link vs. detayları paylaşır mısınız?
Hocam toplam 600 liraya mal oldu.N11 üzerinde indirime rastladım.Paket halindeydi.Sağ ve Sol motorlu ayna+ayna modülü 550 lira.50 lira da elektrikçiye verdim.Modülün montajı baya karışık.Switchler iptal edilip renk renk birbirlerine bağlanıyor.Motorlu aynalarla birlikte iki tane ucu açık kablo geliyor onlar modülde gerekli kablolara bağlanıyor.Sağ aynadan Sol aynaya ayrıca tesisat çekiliyor.Montaj için iyi bir eşektrikçi şart.Tetik kısmından kapatmayı aldık.Anahtardan kitleyince kapanıyor.Kontağı 1 kademe çevirince de açılıyor.Aslında farklı şekilde se yapılabilir ben böyle olmasını istedim o vakit.Ürünün linkini paylaşıyorum.Benim ürün sıkıntısız çalışıyor.Cam ayarı,sinyal,katlama vs sıkıntı yok.Fiyatı bana uygun geldi o bakımdan düşünenlere tavsiye ederim.


https://urun.n11.com/dis-ayna/honda...i-otomotik-katlanir-elektrikli-201-P186285955
 
Katılım
12 Tem 2018
Mesajlar
79
Beğeniler
11
Konum
Mersin-Malatya-Yozgat
Teşekkür ederim hocam sağ olun.İlk mesajda teşekkür etmeyi atlamışım kusuruma bakmayın.İstendiği takdirde iyi bir elektrikçi içeriye tuş takımlarının olduğu yere anahtarlama yaparak da modül ve aynaların montajını yapabilir.Ben ürünü denemek amaçlı bu şekilde montaj yaptırdım.Elektrikçime tekrar gittiğimde kablo bağlantıları hakkında ayrıntılı bilgilendirme de yaparım.


iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 
Katılım
17 May 2018
Mesajlar
162
Beğeniler
61
Konum
ANKARA
Bugün 70 km bakımı için Honda efe plaza ve Bora ile görüştüm. Tabi ki rezalet. Bujilerin değişimi, periyodik bakim için 1500 TL Artı işçilik dediler. Hazır bu işler yapılacakken göçük olayına da el atsınlar dedim. Adamlar 1 ay sonraya sıra veriyorlar. Gerekçe ise ilginç. Sırada çok araç varmış. Servisin bakım maliyetleri zaten bmw ile yarışıyor maşallah. Sonuç olarak güvendiğim özel servise gitmeye karar verdim. Göçük için ise ayrı bir zaman diliminde sıra alacağım. Bir daha Honda almak mı çok zor! Sırf bu servis rezaleti dolayısı ile çok zor.
 

NoFeaR

Sayfa Yönetim
Katılım
20 Ocak 2014
Mesajlar
13,337
Beğeniler
508
Konum
İzmir
Aracınız
Civic FC5 2016
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine wax alarak parlatma operasyonlarına girişmeyi düşündüm ama yemedi :D
Aslında uygulaması basit sür sil parlat, wax koruma amaçlı olduğu için araca zarar verebilecek bir durumunuz yok, biraz cesaret sonrası parıldayan civic :)
 

NoFeaR

Sayfa Yönetim
Katılım
20 Ocak 2014
Mesajlar
13,337
Beğeniler
508
Konum
İzmir
Aracınız
Civic FC5 2016
@ozqury Hayırlı olsun, eski logoları söktünüz mü? Logonun fiyat ve varsa linkini paylaşır mısınız?
 
Üst