Cam değişikliği

Aracınız
Cam değişimin servisten mi değiştireyim yoksa yerli cam takan yerler var ordan mı değiştireyim ?

Ayrıca fotoğraftaki çiğizi cebimden para cıkmadan kaskodan mini onarımdan yaptırabilirmiyimIMG_2377.JPGIMG_2375.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Çizik fazla büyük bende de mini onarım vardı Kasgo adamlar bir parmak yarısı kadar ücretsiz yaparız dedi Kasgo aranıp sorabilirsiniz cam için ise Kasgo ücretsiz değişim yapılıyor ama az bir miktar trimer çıkıyor bilginiz olsun geçmiş olsun daha büyük kazalara dikkat

POCOPHONE F1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ugr60

0
Geçmiş olsun . orjinal ekipmanda herzaman fayda var ama yerli cam taktıran arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşabilirler. Mini onarım ise anlaşmalı yerlerle bi görüşmeniz lazım boya isteyen alan büyükse mini onarım karşılamıyor.

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2016
Aracınız
Honda CRV
CAm degıstırırken yagmur sensorune dıkkat edın. Yag sensorunun önünde cama yapışık patafıx gıbı jole gıbı yapıskan var cama yapısık. Yenı takılan cama da onu sökun yapıstırın olmadı. Civicde de kesın vardır o yapıskandan benım Mazda 3 ve Crv de var çünkü. Yagmur sensorü hassas calısmıyor yoksa152783.jpgam5ezw00006927.gif

Son düzenleme:
Aracınız
Fc5lerin ön camı zaten yerli üretim Şişecam markalıdır. Siz kalitesi düşük yan sanayi taktırmak isterseniz onu önermem. Optik hatalar ve çeşitli cam hataları olma ihtimali yüksektir.

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Camda orijinalden şaşmayın. Geçen ay ben kaskodan yeniledim camı. Bana yan sanayi de önerdiler ben orijinal taktırdım.

Aracınız
Civic FB7 2013
Mini onarımı yapan RS yada Autoking'e gidip,mini onarım hakkının üstüne ne kadar istediklerini sorun,ama cam kesinlikle serviste değişmeli bence.

Geri