Cam Filmi Bej Koltuk

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhabalar,

Bej rengi koltuklu aracıma cam filmi yaptırmayı planlıyorum. FC5 bej koltuğu olup cam filmi yaptıran atirkadaşların fikirlerini rica etsem.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Cam filmi 2 numara düşünüyorum fakat filmi uygulayacak kişi koltukların açık renk olduğu için 3 numara daha iyi olur şeklinde yorumda bulundu. Açıkcası ben hiç anlamıyorum o nedenle sizlere danışmak istedim. Aracımın fotoğrafı;
IMG_5836.JPG

Aracınız
Civic FC5 2019
Sana şöyle söyleyeyim bu zevk meselesi bej olup olmaması pek bir şey değiştirmiyor bana göre. Kapılar 2 numara arka cam 3 numara. Böyle yaparsan dua etmiş olursun. Geçen gün de difizör taktım kendim on numara oldu IMG_20190514_170142.jpegIMG_20190514_170413.jpeg

Mi MIX 2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Arka cam 3 numara olduğunda gece sürüşte sorun çıkıyor mu?

IMG_5739.JPG

Öesela bu 2 araç çok hoşuma gitmişti camları, benim korkum gece sürüşte park ederken ve menevra yaparken çevre hakimiyetibe etki edip etmemesi. Önceki aracımda film vardı ve çok memnundum sadece gece geri geri park ederlen yan camları açıyordum aynaları görebilmek için. Fotoğrafı altta WV polo;

BAD28E3E-F9C9-43C5-BADE-BDACF13CA1D0.jpgA5DF67F7-CA4B-41B2-BBA9-5CBC868FB062.jpg

Aracınız
Civic FC5 2018
Sizden aracınızın yandan ve önden fotoğraflarını rica etsem paylaşabilir misiniz lütfen. Ön/arka yan camlar kaç numara belirtirseniz sevinirim.

Aracınız
Civic FC5 2019
Arka cam 3 numara olduğunda gece sürüşte sorun çıkıyor mu?

Ekli dosyayı görüntüle 252410

Öesela bu 2 araç çok hoşuma gitmişti camları, benim korkum gece sürüşte park ederken ve menevra yaparken çevre hakimiyetibe etki edip etmemesi. Önceki aracımda film vardı ve çok memnundum sadece gece geri geri park ederlen yan camları açıyordum aynaları görebilmek için. Fotoğrafı altta WV polo;

Ekli dosyayı görüntüle 252411Ekli dosyayı görüntüle 252412

Hocam yalan yok arkayı 3 numara ile neredeyse komple kör ediyorsun gibi ama uzun yolda fena değil arkadan gelen bazı öküzler selektör yapıp gözü çıkaracağına böyle olması daha iyi. Manevraya gelince, kapılarda 2 numarayla rahat görürsün

(attığın iki civicte ön camlar da filmli sanırım?? Eğer öyleyse ben sağlıklı görmüyorum. Sizin keyfinize kalmış bir şey. )

Zaten geri görüş kamerası var yan camlar da iki numara olunca aynaları rahat görüyorsun hem 1 numara olsa bile zifiri karanlıkta zaten bir şey göremezsin. Biliyorsundur filmli araç kullanmışsın zaten...

Dediğim gibi ben bu şekilde yaptım 2 numara kapılar, 3 numara arka cam bana göre şahane bir seçim. Deneyin emin olun hoşunuza gider...

Mi MIX 2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Aracınız
Civic FC5 2018
Çok teşekkür ederim sizin aracınız ile benimkisi birebir aynı çok faydanız oldu. Bende sizin gibi yaptıracağım. Sonax’a yaptırmayı düşünüyorum Çorlu/ Tekirdağ’da. Tavsiye eder misiniz, Sonax’a bu işlemi yaptıran oldu mu arkadaşlar?

Geri