Cam filmi ton açılabilir mi?

Aracınız
Civic FB7 2013
Merhaba civic fb7 aracıma ön camlara 2 numara arka camlara 3 numara film taktırdım. Arka filmlerden çok memnunum içeriyi göstermiyor ama ön camlardaki 2 numaralar gündüz çok iyi ama gece görüş açımı çok bozuyor. Yazın camları indirip aynayı vs görüyorum ama kışın bunu nasıl yapcam diye düşünüyorum. Aynalıklarıdan bakınca arkayı göremiyorum bu 2 numara filmlerin tonlarını açma yolu var mıdır biraz daha 1 numaraya yaklaştırabilir miyim?

mturker

Özel Üye
Merhaba civic fb7 aracıma ön camlara 2 numara arka camlara 3 numara film taktırdım. Arka filmlerden çok memnunum içeriyi göstermiyor ama ön camlardaki 2 numaralar gündüz çok iyi ama gece görüş açımı çok bozuyor. Yazın camları indirip aynayı vs görüyorum ama kışın bunu nasıl yapcam diye düşünüyorum. Aynalıklarıdan bakınca arkayı göremiyorum bu 2 numara filmlerin tonlarını açma yolu var mıdır biraz daha 1 numaraya yaklaştırabilir miyim?
Merhaba hocam, malesef öyle birşey yok, önler sökülüp 1 numara cekilicek..
Aynı sorun bende de vardı yaz kış camı akşamları indirmek zorunda kaliyordum.

Honda madness

Aracınız
Civic FB7 2013
Merhaba hocam, malesef öyle birşey yok, önler sökülüp 1 numara cekilicek..
Aynı sorun bende de vardı yaz kış camı akşamları indirmek zorunda kaliyordum.

Honda madness
Hocam 1 numarada da aynı sıkıntıyı yaşar mıyım ki acaba 0.5 falan mı yaptırsam? 1 numaranın da tonları oluyormuş herhalde o kaç olmalı sizce? Bir de aynalı aynasız film muhabbeti varmış sanırım hangisi daha iyi olr

mturker

Özel Üye
Hocam 1 numarada da aynı sıkıntıyı yaşar mıyım ki acaba 0.5 falan mı yaptırsam? 1 numaranın da tonları oluyormuş herhalde o kaç olmalı sizce? Bir de aynalı aynasız film muhabbeti varmış sanırım hangisi daha iyi olr
Aynasız olması daha iyi olur, 1 numara ideal olacaktır, hondanin camları esasında 0.5 ayarındadır, 1 numara li film 1 sezon sonra bı tık daha istediğiniz kıvama gelicektir.
%35 olan 1 numaradır sırasıyla 2-3 dur.
Gerisi size kalmış.Screenshot_20220908-052950~2.jpg

Honda madness

Aracınız
Civic FB7 2013
Aynasız olması daha iyi olur, 1 numara ideal olacaktır, hondanin camları esasında 0.5 ayarındadır, 1 numara li film 1 sezon sonra bı tık daha istediğiniz kıvama gelicektir.
%35 olan 1 numaradır sırasıyla 2-3 dur.
Gerisi size kalmış.Ekli dosyayı görüntüle 269540

Honda madness
Filmler zamanla açılıyor mu hocam 1 sezon sorna 1 tık daha istediğiniz gibi olacaktır cümlesini anlayamadım. Eğer öyleyse bu 2 numaralı filmim biraz daha açarsa kurtarma şansı olur mu ki :)

mturker

Özel Üye
Filmler zamanla açılıyor mu hocam 1 sezon sorna 1 tık daha istediğiniz gibi olacaktır cümlesini anlayamadım. Eğer öyleyse bu 2 numaralı filmim biraz daha açarsa kurtarma şansı olur mu ki :)
Fotoğraftaki 1 numaraya daha çabuk alisirsiniz sizi yormaz görüşünüzü engellemez,
2 numara daha uzun sürede asıl tonundan zayıflamaya başlar ama şuda var cam filmi çok kaliteliyse 5 sene bozulmadan aynı ton gider.
1 numara bi tik daha narin olur..

Honda madness

Aracınız
Civic FB7 2013
Fotoğraftaki 1 numaraya daha çabuk alisirsiniz sizi yormaz görüşünüzü engellemez,
2 numara daha uzun sürede asıl tonundan zayıflamaya başlar ama şuda var cam filmi çok kaliteliyse 5 sene bozulmadan aynı ton gider.
1 numara bi tik daha narin olur..

Honda madness
abi çok soru soruyorum valla hakkını helal et:)

şuanki görünümü böyle ön yanlar 2 , arka yan ve bagaj 3. Ön yanları söktürüp 1 taktıracağım. Bazen dikiz aynasına bakarken havalandırmanın yansımasını görüyorum aynada bu aynalı film olduğu için mi oluyor?

Ekli dosyalar

• thumbnail_IMG_20220508_154229.jpg
    thumbnail_IMG_20220508_154229.jpg
    245.7 KB · Görüntüleme: 33

mturker

Özel Üye
abi çok soru soruyorum valla hakkını helal et:)

şuanki görünümü böyle ön yanlar 2 , arka yan ve bagaj 3. Ön yanları söktürüp 1 taktıracağım. Bazen dikiz aynasına bakarken havalandırmanın yansımasını görüyorum aynada bu aynalı film olduğu için mi oluyor?
Helal olsun yardımcı oluyorsak ne mutlu bize.
bence sen hiç flimlerinle uğraşma böyle aracın daha güzel olmuş,
Neden uğraşma! akşamları çok kullanmiyorsan aracı, kalsın derim ,
Eğer kullanıyorsanız malum kişda geliyor yağmur kar vs hava erken kararcak o zaman 1 numara idealdir.
Aynalı dedikleri dıştan ayna gibi durur en azından aynayı andırır. Şuan flimlerin yeni olduğu için çok canlı duruyor aynalı değil yani.

Honda madness

Aracınız
Civic FB7 2013
Helal olsun yardımcı oluyorsak ne mutlu bize.
bence sen hiç flimlerinle uğraşma böyle aracın daha güzel olmuş,
Neden uğraşma! akşamları çok kullanmiyorsan aracı, kalsın derim ,
Eğer kullanıyorsanız malum kişda geliyor yağmur kar vs hava erken kararcak o zaman 1 numara idealdir.
Aynalı dedikleri dıştan ayna gibi durur en azından aynayı andırır. Şuan flimlerin yeni olduğu için çok canlı duruyor aynalı değil yani.

Honda madness
abi çok güzel duruyo dediğin gibi söktürmeye de kıyamayacamam ama yapmak zorundayım. aksine gece olunca arabayı kullanmaya korkuyorum çünkü gece far açmayı bilmeyen apaçi motorsiklet araba falan oluyo ödüm kopuyo. Park ederken yazın camları indirdim ama kışın camlar buz tutar vs indiremem. yağmur yağıyo park etcem diye cam açıyorum araba içine yağmur yağıyor. bu devran böyle gitmez dedim en azından ön yanları söktürüp 1 taktırayım dedim. ama şuan tek korkum 1 taktırınca sorun çözülecek mi yoksa 1in de koyu olan tonları var mı bana yine öyle bir şey takmasınlar diye düşünüyorum. gündüz takılırken anlayamıyorsun malum :D

bu arada aynasız demişsiniz ama yandan bakınca aynalı duruyo diye biliyorum yani önündeki apart araba yansıması falan oluyo

Geri