Cam filmi

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar selamın aleyküm yeni honda fc5 araç aldım renk mavi camlara filim yapmayı düşünüyorum nasıl birşey önerenilirsiniz

ZTE BLADE A910 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
S

Silinen üye 20336

Guest
Arkadaşlar selamın aleyküm yeni honda fc5 araç aldım renk mavi camlara filim yapmayı düşünüyorum nasıl birşey önerenilirsiniz

ZTE BLADE A910 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Cam filminin kaliteli olanını tercih etmenizi öneririm.
Kalite sıralaması nasıl bilmiyorum ancak Ziebart ve 3M’in kalitelilerden olduğu bilgisini edinmiştim.
Ziebartı tercih etmiştim. Yaklaşık bir yıl oldu malzemeyle ilgili farkettiğim bir olumsuzluk yok.

Filmi uygulayan kişilerin işin ehli olması da dikkat edilmesi gereken önemli bir husus.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Llumar cam filmi var bende memnunum gayet . İşçilik önemli o konuda kimisi çıtayı söküp yapıyor kimisi direk üstünden yapıyor.

Aracınız
Civic FC5 2019
Llumar cam filmi var bende memnunum gayet . İşçilik önemli o konuda kimisi çıtayı söküp yapıyor kimisi direk üstünden yapıyor.
hocam peki çıtanın sökülmesi zarar vermez mi? nasıl film çekiliyor? ilk defa yaptıracağım da tereddütlerim var parçalara zarar gelir mi diye?

@Emrecakirr. Bilindik markaları yaptırın ve yapan kişi de işin ehli olması lazım. Arkadaşlar markaları söylemişler zaten. Buna ek olarak bir şey daha ekleyeyim. Benim yaptırdığım yerde bahsedilen markaların hepsi vardı. Bana farklı bir marka önerdi. Sıcaklık geçirgenliği diğerlerine göre baya bir etkili yazın çok işime yaradı. Yaptıracağınız yerde sıcaklık veren ampülleri varsa deneyin orada ne kadar kesiyor ısıyı ona göre de yaptırın. Aracınız yeni, uzun süre binersiniz. Yaptırmışken en iyisini yaptırın.

Aracınız
Civic FC5 2019
Fiyatlar ne civarda dışarda

Ben servise sorduğumda 880 TL 5 yıl garantili dediler

Aracınız
Civic FC5 2018
Bu Honda 5. Arabam 2009 dan beri hepsinde de film yaptırdım. Llmuardan çok memnunum kesinlikle on cam dahil yaptırmanı öneririm.

iPhone 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri