Cam silecekleri

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Rica ederim. Bağlantı noktasında biraz çıkıntı var arabayı kullanırken gözüme çarpıyor sürekli. Orijinal olan inceydi. Ama göz alışır herhalde.

HTC One cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Alışıyor hocam aynı durum bende de olmuştu :)

ANGANS

0
Aracınız
[MENTION=5322]Rago[/MENTION] üst kısım için değil zaten alt kısım için demiştim. 90 derecelik bir açı var en alt kısımda. O kısımdan nefret ediyorum ben.

Aracınız
Ben de silecek sepetinden 75 tl ye bosh un ürününü aldım gayet güzel temizliyor fakat sanki sensörler geç alıgılıyor gibi orijinal ürün varken silecek suyunu sıktığım anda silecek takımı çalışıyordu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ben de silecek sepetinden 75 tl ye bosh un ürününü aldım gayet güzel temizliyor fakat sanki sensörler geç alıgılıyor gibi orijinal ürün varken silecek suyunu sıktığım anda silecek takımı çalışıyordu

Kolu kendinize doğru çekerek fıskiyenin devreye girerek sileceklerin çalışmasını söylüyor iseniz, bu durum sensörle veya silecek değişimi ile alakalı bir durum değil.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Orijinal boyutları 700 mm ve 550 mm mi?? @NoFeaR ın verdiği link açılmadı da.

Fc5, fk7 kasa 650mm ve 450mm ölçüleri.
Arkadaşlar bu arada silecek kötü siliyorsa yada ses yapıyorsa içindeki lastiği çıkarıp ters yönde tekrar takmayı deneyin. Ben öyle yaptım daha iyi oldu kitapçıkta nasıl çıkarılacağı yazıyor.

COR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Fc5, fk7 kasa 650mm ve 450mm ölçüleri.
Arkadaşlar bu arada silecek kötü siliyorsa yada ses yapıyorsa içindeki lastiği çıkarıp ters yönde tekrar takmayı deneyin. Ben öyle yaptım daha iyi oldu kitapçıkta nasıl çıkarılacağı yazıyor.

COR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Fb7 için sormak istemiştim ama belirtmeyi unutmuşum sorarken. Yine de teşekkürler öneriler için.

Geri