Cam Suyuna Parlatıcı :)

ben arabayı yıkadığım cilalı oto şampuanı var ondan döktüm..daha net gibi eskiye nazaran..iyi de temizliyo..

Hazır sirke konusu açıldığında sormak istediğim bir nokta bir nokta var benim de. Mersin'in suları oldukça kireçli. İş yerinde bahçeyi suladıklarında arabaya da geliyor ve arabanın üzerinde kireç lekesi kalıyor gerek boyada gerekse de camlarda. Arabamı yıkamaya götürdüğümde yıkamacı sirke ile yıkıyor arabayı. Sirkenin boyaya veya plastik aksama zararı olur mu?

Hazır sirke konusu açıldığında sormak istediğim bir nokta bir nokta var benim de. Mersin'in suları oldukça kireçli. İş yerinde bahçeyi suladıklarında arabaya da geliyor ve arabanın üzerinde kireç lekesi kalıyor gerek boyada gerekse de camlarda. Arabamı yıkamaya götürdüğümde yıkamacı sirke ile yıkıyor arabayı. Sirkenin boyaya veya plastik aksama zararı olur mu?

Arabayı kaç paraya yıkıyorlar hocam. O adam sirkenin fiyatından haberi yok galiba :)

15 tl'ye yıkıyor ve yıkarken kullandığı aletin deposuna 2 LT kadar sirke ekliyor :)

iyiymiş hocam bizim oradaki yıkamacılar utanmasalar su bile kullanamayacaklar masraf olmasın diye. hemde 15-20 tl :)

Geri