Cam ve sunroof kapama Modülü.

Ynt: Cam ve sunroof kapama Modülü

ben servisi aradım bizim taktığımız bir ürün nediye garantiyi bozsun dedi sıkıntı yok

iPhone 5s'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

modülü servisten alır montajıda serviste yaptırırsanız sıkıntı çıkarmazlar modülü dışarıdan alırsanız her aksesuarda yaptıkları gibi garanti dışı bırakıyolar

Yani arkadaslar, kendi adima soyluyorum elektrik konusunda arabam garanti disi kaldi coktan. Bu yuzden yarin sabah aracimi birakiyorum ankaradaki halil ustaya. Cam kaldirma modulu takilacak. Eger ayarlayabilirse sunroofda dahil olucak. Durum bilgisi paylasicam.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cam kaldırma modülü gibi aksamlar, nerde takılırsa takılsın garantiyi bozar. Ama serviste taktırırsanız , taktırdığınız servis insiyatif kullanarak garanti kapsamında değerlendirir sorunu. Yani başka bir servise giderseniz herhangi bir sorunda ortada kalabilirsiniz..
Yine takıldığı serviste sizi pek ala ortada bırakabilir. Yazılı kuralla bunları söylüyor, ama dediğim gibi servis ayar çekiyordur orasına eyvallah , bu durumda sn khelrun imrendiğim noktadasınız, zira 4 lt yağa 500 tl vermek çok kanıma dokunuyor , ama cesaret edemiyorum..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ve suan arac yapima baslandi. Bakalim nasil olcak. Yanliz soyle bir durum var. Arabadan indim ve kapama dugmesine basarak kapilari kilitledim. Ne kadar cam varsa kapaniyor. Sunroofda dahil. Acik birakmak isteme gibi bir durum olmuyor. 4 gibi teslim alicam bakalim nasil olacak.

Sun roof dahil olması süper olmuş, ilk defa duyuyorum bunu, gerçi beni ilgilendirmiyor , benim tavan komple kapalı

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

eveeeet arkadaşlar. Cam Kapama modülünü bugun yaptırttım ve sunroof dahil olarak. videosunuda atıcam. Gayet başarılı olduğunu düşünüyorum. tabi sunroofda dahil olunca fiyatı biraz farklı diğerlerinden.

220,00 Tl. ye yaptırdım ama hoşuma gitti. Yaptıracak arkadaşlara duyurulur.

Hocam hayırlı olsun, çok güzel olmuş takılan modülün markası ne?

Haydar hocam biz premiumcular ancak böyle izleriz :D

Modulun markasi yok. Bu usta kendi uretiyor. No name yani. Nami deger halil usta :) tesekkurler bu arada

Geri