CAMDAN GELEN ISLIK SESI

Aracınız
Civic FD6 2008
Arkadaşlar merhaba. Fd6 aracimin şoför camindan islik sesi geliyor 120 130 lara cikinca rahatsiz edici ıslık sesi geliyor diger camda oyle bir sey yok. Fitilin icine akvaryum hortumu soktum fitildendir diye ama yine ayni neyden kaynakli olabilir bu durum ne yapmam lazim

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
camdan geliyor gibi
Geçmiş olsun. Camı yarıya indirin yukardan eliniz ile sağa sola aşağı ve yukarı hareket ediyor mu kontol edin. Eğer hareket ediyor ise camı tutan aparatlar ve krikonun telleri gevşemiş olabilir. Bu halde cam tam olarak kapanmıyor olabilir.

Aracınız
Civic ES7 2002
Geçmiş olsun. Camı yarıya indirin yukardan eliniz ile sağa sola aşağı ve yukarı hareket ediyor mu kontol edin. Eğer hareket ediyor ise camı tutan aparatlar ve krikonun telleri gevşemiş olabilir. Bu halde cam tam olarak kapanmıyor olabilir.
Ve cam kızağı camı sıkmıyor olabilir.

Aracınız
Civic FD6 2008
Geçmiş olsun. Camı yarıya indirin yukardan eliniz ile sağa sola aşağı ve yukarı hareket ediyor mu kontol edin. Eğer hareket ediyor ise camı tutan aparatlar ve krikonun telleri gevşemiş olabilir. Bu halde cam tam olarak kapanmıyor
hocam yaptım camda oynama gevşeklik yok iyice deli etti beni kimse çözümünü de bilmiyor kaportacıya vs götürdüm..

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
hocam yaptım camda oynama gevşeklik yok iyice deli etti beni kimse çözümünü de bilmiyor kaportacıya vs götürdüm..
Garip bir durum. Emin olmamakla birlikte kapı fitilleride zamanla ezilir ve vazifesini yapmıyor olabilir. Orjinal fitilide çok pahalı oluyor. Daha basit olarak içi dolu 6 mm. yuvarlak kauçuk ile fitilin içinden geçirip kapının dolu bir şekilde kapanması sağlanır. Youtube'da videları vardı.

Geri