ceviriciden amfi tetiği kesiliyor

Aracınız
Civic FD6 2008
araba durduğu zaman sıkıntı yok ama giderken amfiye gelen tetik kesiliyor fd6 da teyb de cevirici bağlı tetik ucu 6 volt görünüyor rem ucuna direkt 12v verdiğimde hiçbir sekilde kesilme yok ama bu sefer de kontağa bağlı olmuyor her zaman acık kalıyor amfi yardım!

Aracınız
Civic FD6 2008
Sigortalık üzerinde yedek aksesuar sigortaları olur. Ya da çakmaklık gibi yüksek akım çeken sigortalara T harness bağlantısı yaparak kullanabilirsiniz.
Birde konu ile alakasız olacak ama gaz pedalınının tepkisi 1 saniye gec geliyor nedeni nedir aracı kaldırırken tokatlamam gerekiyor gaz pedalını yada 1 saniye once den basıp debriyajı sonradan bırakmam gerekiyor sizin araclarınızda da bu sekildemi merak ettim

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Birde konu ile alakasız olacak ama gaz pedalınının tepkisi 1 saniye gec geliyor nedeni nedir aracı kaldırırken tokatlamam gerekiyor gaz pedalını yada 1 saniye once den basıp debriyajı sonradan bırakmam gerekiyor sizin araclarınızda da bu sekildemi merak ettim
Benim aracım A/T Fc5. Dediğiniz gecikme elektronik gaz pedalı olan orta sınıf tüm araçlarda mevcut. Aracınızda problem olduğunu düşünmüyorum.

Geri