Civic FC5 Cila ve Parlatıcı Tavsiyesi

Aracınız
Honda CRV
Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
interwax kullan pişman olmazsın. Yıllardır kullanıyorum zararını görmedim. Çokta güzel kokusu var.

Hızlı cila için ise ; düşük fiyat iyi kalite istiyorsan newmix hızlı cila kullan. Alternatif Sonax sarı olanı kullan 90 küsür fiyatı vardı en son. Newmix ise 50 civarı . Kaliteleri birbirine çok yakın.
Görseli varmı hocam piyasada çok var malum yanlış ürün almayım :)

Moderatörün son düzenlenenleri:
Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Hızlı cilayı arabayı yıkayıp kuruladıktan sonra sünger ile mi uygulama yapıyoruz?

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Bahsettiğiniz ürün sanırım bu? Turtle Wax ın ayrıca torpido ve cam spreyide var bu daha mı olur sankı? Bir de sonax ın var deri sütü o nasıl acaba?

Ürün ilk attığınız linkteki ürün. Aracım deri koltuk olduğundan bu ürünü kullandım.Kapı içleri ve gögüslüğe de kullandım bir sorun yaşamadım.Canlı bir görüntü verdi hep.Bu tarz ürünlerde biraz daha bilimdik ürünler kullanmanızı tavsiye ederim.Markalaşmış ürünler riske pek girmezşer.Sonaxın da deri sütünü kullandım ama memnun kalmadım hoşuma gitmedi. Hızlı cila olarak ta sonaxın iyiydi.Hala da kullanıyorum 2 ürünü de

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Honda CRV
Görseli varmı hocam piyasada çok var malum yanlış ürün almayım :)
torpido ve plastik aksam için İnterwax

Newmix hızlı cila 54 tl

Sonax hızlı cila sepette 93

kurulama bezi arayışın varsada 200 TL ye almıştım 250 olmuş ama bu beze hertürlü kefilim bilgine. Fiyatı biraz üst segment ama aracı kendin yıkıyorsan al bezi düşünme bile. 1 dakikada fc5 sedan aracı kuruladım. Sıkma etme yok. Tek sefer geç kupkuru yapıyor. ( Almadan önce içinden oha falan filan biz bez 200 250 diyebilirsin ama alınca anlıyacaksın kaliteyi )

Not olarak ; yukarıdaki markalar ile bağlantım yoktur. Aracıma çok titiz baktığım için çok araştırdım zamanında. Fiyat performans olarak asla pişman olmayacağınız ürünlerdir.

Son düzenleme:

mturker

Özel Üye
torpido ve plastik aksam için İnterwax

Newmix hızlı cila 54 tl

Sonax hızlı cila sepette 93

kurulama bezi arayışın varsada 200 TL ye almıştım 250 olmuş ama bu beze hertürlü kefilim bilgine. Fiyatı biraz üst segment ama aracı kendin yıkıyorsan al bezi düşünme bile. 1 dakikada fc5 sedan aracı kuruladım. Sıkma etme yok. Tek sefer geç kupkuru yapıyor. ( Almadan önce içinden oha falan filan biz bez 200 250 diyebilirsin ama alınca anlıyacaksın kaliteyi )

Not olarak ; yukarıdaki markalar ile bağlantım yoktur. Aracıma çok titiz baktığım için çok araştırdım zamanında. Fiyat performans olarak asla pişman olmayacağınız ürünlerdir.
İnterwax ı kullandım halen kullaniyorum harika bi ürün sıfır görüntüsünü veriyor bayada koruyor...

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Şu ürünleri almayı düşünüyorum.
Sonax BSD yi kullanıyorum. Pek cila sayılmaz ancak araç üzerinde su kaydırıcı özelliği var. 2 ayda bir aracı kuruladıktan sonra temiz mikrofiber bez ile uyguluyorum. Islakken de uygulanabilir.
Torpido parlatıcı ürünleri kullanmayın hocam, ilk kullanımda güzel ancak daha sonra tozu çok topluyor, parlaklığı cama yansıyor. Geçmeyen lekelerde bırakabilir.

Geri