Civic 2018 yıl sonu indirim olur mu

Farklı kaynaklardan anladığım kadarı ile Civic'lere bayiler Kasım zammı yapmamış ve fiyat/performans indeksinde Civic şu anda en mantıklı araçlardan biri.
Bu nedenle vergi indirimi sonrası civiclere ciddi talep var gibi görünüyor ve bu talep ile kısa sürede ellerindeki stokları azaltıp zam yapmaya başlayabilirler gibi geliyor bana.
İstanbul'da oturuyorum mesela bayiden bayiye oynama var...bursa sakarya dan almak mantıklı mi?

Sent from my Mi Note 3 using CivicTR Forum mobile app

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Genelde en uygun fiyatı İstanbul bayileri verebiliyor diye biliyorum, bu konuda Ankara bayileri en kötüleri :cautious: en iyisi yarın teker teker bayileri arayıp fiyat alın, aklınızda soru işareti kalmasın (y)

Aracınız
Yılsonu araçlarda indirim olur mu ? Olursa tahmini rakamlarla?

Mi Note 3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Dolar euro düşüş eğiliminde.. ama otv indiriminden dolayi ellerinde arac kalmayabilir. Bütün markalar yil sonu indirimleri yapar. Malum şu ara bolca otv ye ek ciddi oranlarda indirim kampanyasi yapiliyor. Bu ay sonuna kadar fiyatlar sabit kalir ama aralikta kura gore asagi yukari oynar. ÖTV indirimi olmasaydi ocak sonuna kadar bekleyin 2018 model araci ekstra 15bin tl asagidan alırsınız derdim ama suan ne desek yalan olur. Otv indirimi cok hizli eritebilir stokları...

Alacaginiz modeli netlestirip cevre illerdeki bayilerden mutlaka fiyat alin. Gecen sene ben de alma asamasinda iken esk ufuk hondanin en son 112bin fiyat olur dedigi araca bursa ya da istanbuldu tam hatirlayamiyorum 108bin son fiyat verdi. Cok ciddi para.. arastirin karli çıkarsınız...

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Mevcut fiyattan asagisini bekleyen hayalperesttir. Otv indirimi sonrasinda bir daha bu fiyatlari kimse goremez. Alacak olan bence bu firsati kacirmadan almali.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bi de hala sıfır faiz kampanyası devam ediyor olabilir, bu da araştırılmalı

Aracınız
Dun arkadasim araba aldi.

Honda civic sedan 1.6 executive lpg otomatik 128.000 TL

ELEGANCE eco oto. 120.000 TL fiyat verdiler

Hurda tesvigi ve otv indirimi dahil

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

S

Silinen üye 11736

Guest
Aracınız
119 elegance tüplü otomatik iyi mi sizce

Mi Note 3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
İyi kotu demek yersiz olur. Yakin cevrenizde gidebileceğiniz mesafelerde ne kadar bayi varsa sehir disindan gelicem alip cikicam diye telefonda kararlı bir üslupla konusursaniz cok guzel fiyatlar alabilirsiniz. Tecrübeyle sabittir

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri