Civic Cafe

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Gerçekten gerçekse inanılmaz, adam doğal paraşüt sistemiyle çatıya konmuş :)

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Rusların farklı kaza videolarını arada izlerim ama böyle bir kazayı ilk defa gördüm diyebilirim ?
Sürücü gerçekten çok ucuz atlatmış, o mesafeden yere çakılsa travma şiddeti ile ölüm riski çok yüksek.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Gerçekten enteresan :)
Herhalde emniyet kemeri takılı değil. Yoksa sonuç böyle olmazdı. Milyonda bir olabilecek bir olay gerçekleşmiş. Netice itibariyle eceli daha gelmemiş.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FB7 2015
İyi geceler cümleten, geçenlerde arkadaşın başına geleni anlatayım.. yolda kalıyor ve motor marş vurmuyor götürüyor tamirciye araç 3gün yatıyor 3.gün bakıyor ki araç hala duruyor oldugu yerde usta marş dinamosu arızalı değişecek 750 TL diyor arkadaş da arabaya bakmadın anahtar vurmadın ne ayaksın sen hemen 750 TL istiyorsun diyor ve ordan cıkıp baska bir arkadaşın yanına gidiyor orada kendisi söküp bakıyor kömürü bitmiş ve değiştiriyor. Kendisi motor bölümü mezunu birisi. Yani demem o ki sözde usta olan kişi marş dinamo sunu değiştirdim diyerek aslında kömür koyup aynı malzemeyi geri takacak 50 100 TL harcayıp sahibinden de 750 alacak.. Bu şekilde insanlar maalesef mevcut dikkat etmek lazım..

[HUAWEI Mate 20 lite] cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
2015 Fb7

Aracınız
Civic FB7 2015
Cümleten selam aleyküm.
Biraz laflayalım bugün güzel şeyler yapacaktım kapı altı logo arka cam üstü spoiler kayar Led vs ama sabah postacı zarfı bıraktı gitti hepsi kursağımda kaldı Devletimiz var olsun olsun da bu kadar da sokmasın.. Cezalar aldı başını gidiyor yeni yılda vergiler de yükselecek falan filan arabanın giderleri yetmezmiş gibi üstüne birde ceza bıktım vallahi 2 ay içinde yediğim 3. Ceza..Yolunuz düşerse dikkat edin.
Elazığ istikametinden Malatya girişi polis karakolunu geçtikten sonraki ilk üst geçit altında pusudalar herzaman bekliyorlarmış bilmiyordum. Kırmızı ışık sonrası bastım gaza ve yol hafif viraj tabelayı da göremedim sol şeritten gidiyordum sınır 70 km ben 117km ile geçmişim 600 TL yi geçirdiler sağlık olsun artık hayaller başka zamana Devletimiz sağolsun..

Haftada bir E-devleti kontrol edin IMG_20201208_151804.jpeg

2015 Fb7

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Cümleten selam aleyküm.
Biraz laflayalım bugün güzel şeyler yapacaktım kapı altı logo arka cam üstü spoiler kayar Led vs ama sabah postacı zarfı bıraktı gitti hepsi kursağımda kaldı Devletimiz var olsun olsun da bu kadar da sokmasın.. Cezalar aldı başını gidiyor yeni yılda vergiler de yükselecek falan filan arabanın giderleri yetmezmiş gibi üstüne birde ceza bıktım vallahi 2 ay içinde yediğim 3. Ceza..Yolunuz düşerse dikkat edin.
Elazığ istikametinden Malatya girişi polis karakolunu geçtikten sonraki ilk üst geçit altında pusudalar herzaman bekliyorlarmış bilmiyordum. Kırmızı ışık sonrası bastım gaza ve yol hafif viraj tabelayı da göremedim sol şeritten gidiyordum sınır 70 km ben 117km ile geçmişim 600 TL yi geçirdiler sağlık olsun artık hayaller başka zamana Devletimiz sağolsun..

Haftada bir E-devleti kontrol edin Ekli dosyayı görüntüle 263118

2015 Fb7
Geçmiş olsun, cezanın tebliğ tarihinden itibaren 15 gün içerisinde öderseniz %25 indirim var diye hatırlıyorum, yanlış görmediysem tebligatın sağ alt kısmında da yazıyor, eğer itiraz etmeyecekseniz bundan mutlaka yararlanın. E-devlet vergi ödeme sisteminden de ödemeyi yapabiliyorsunuz.

Aracınız
Civic FC5 2019
geçenlerde okullar tatil olunca urfadan adanaya gittim hiç mola vermeden. dün ptt kargodan tebligat geldi 120 km olması gereken hız sınırını aşmışım 134 km ortalamayla gitmişim. 288 tl gelmiş hemen gittim ödedim 216 aldılar. daha önce de aksaray ve osmaniyede yine hız ihlalinden ayno paraya ceza yemiştim. şehir dışına çıkmazsam şayet sanırım bu seneyi 3 cezayla kapatacağız.

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri