Civic Egzozunu Boyamak ?

Aracınız
Civic FC5 2020
Abiler selam, aşağıda aracın resmini paylaşıyorum. Arabanın altında ki egzoz kazanı borusu vs. görününce deli oluyorum, hoşuma gitmiyor. Arabayı basmakta istemiyorum. Ondan dolayı aklıma motip marka ısıya dayanıklı boya alıp egzoz borusunu kazanı işte görürnen ne varsa siyaha boyamak geldi. Bir sorun yaşar mıyım sizce? Ve daha önce böyle bir işlem yapan oldu mu ? Motip kullanan oldu mu ? Önerir mi ?

resim_2021-02-13_141512.png

sorun olmaz ama çözümde olmaz görünmesine

IMG_E5337.JPG

Kendi aracınızı baskasina kullandirip arkasından başka araçla aracınızı izliyorsanız boyayabilirsiniz. :) Yok öyle yapmıyorsanız aracın altını göremeyeceğiniz için sizi rahatsız edecek bir durum olmamalı.

SM-J530F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Abiler selam, aşağıda aracın resmini paylaşıyorum. Arabanın altında ki egzoz kazanı borusu vs. görününce deli oluyorum, hoşuma gitmiyor. Arabayı basmakta istemiyorum. Ondan dolayı aklıma motip marka ısıya dayanıklı boya alıp egzoz borusunu kazanı işte görürnen ne varsa siyaha boyamak geldi. Bir sorun yaşar mıyım sizce? Ve daha önce böyle bir işlem yapan oldu mu ? Motip kullanan oldu mu ? Önerir mi ?

Ekli dosyayı görüntüle 264115
Sıcak alan olduğu için boya belli süre sonra dökülebilir. Kesin çözüm olsun derseniz. Arkadan orayı kapatacak güzel bir difüzör takılabilir. Misal olarak:2_honda-civic-2017-fc5-kromlu-arka-tampon-difuzor-resim2-44413.jpeg

Geri