Cıvıc elegance 2019

Merhaba ,
Honda cıvıc elegance 2019 benzinli almak istiyorum . Araçta LPG yok . Gerçekten çok yakıyormu şuan ford fiesta otomatik 2017 1.6 motor kullanıyorum. 2019 cıvıc elegance LPG siz fiyatı 124.000 tl . LPG li mi almak lazım yoksa serviste sonradan mı taktırmak lazım hangisi sizin için daha mantıklı şimdiden teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

hangi bayi. iyi fiyat almışsınız gibi. bir miktarda pazarlık payı varsa benzinli alınabilir. sakin kullanımda ve aşırı yogun olmayan trafikte l 8 litre civarı olur karmada

Bende çok kararsız kaldım bayi en son 124 e bıraktı . Ama sanki bu araçların LPG lisi tercih ediliyor . Acaba satmak istediğim zaman çok zarar edermiyim bilemedim. Çünkü 2 . El piyasası LPG&benzin genelde. Bu yüzden kararsız kaldım . Bi de şu var 2018 ile 2019 arasında fark yok sanırım elegance Larda?

Aracınız
Civic FC5 2018
Bende çok kararsız kaldım bayi en son 124 e bıraktı . Ama sanki bu araçların LPG lisi tercih ediliyor . Acaba satmak istediğim zaman çok zarar edermiyim bilemedim. Çünkü 2 . El piyasası LPG&benzin genelde. Bu yüzden kararsız kaldım . Bi de şu var 2018 ile 2019 arasında fark yok sanırım elegance Larda?

Hiç bir fark yok hocam.Sadece model farkı var...

Aracınız
Civic FC5 2018
Ben de kasımda almıştım.118.5oo e .Elli bin sıfır faiz kullanmıştım..

Aracınız
Ben benzinli kullanıyorum yılda 10bin km civarı yapıyorum LPG ye gerek duymadım. Samsun merkezde kullanıyorum surekli 9.2ortalamam..

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ne kadar kullanacağınıza bağlı aslında.. Yılda 15bin in uzerinde km yapacaksanız LPG iyi olur. Ama benim gibi az kullanacaksanız aradaki farka değmez derim.. Daha once LPG li civic kullanmış biri olarak soyluyorum.. Agresif kullanıyorum ben sportta coğu zaman. Siz biraz daha düsürebilirsiniz. Sakin kullanıma 7,5cşvarı yakıyordum onceleri
9.2 yüksek değil mi ben şuan ford fiesta kullanıyorum o bile çok geliyor sizin Öneriniz nedir

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba ,
Honda cıvıc elegance 2019 benzinli almak istiyorum . Araçta LPG yok . Gerçekten çok yakıyormu şuan ford fiesta otomatik 2017 1.6 motor kullanıyorum. 2019 cıvıc elegance LPG siz fiyatı 124.000 tl . LPG li mi almak lazım yoksa serviste sonradan mı taktırmak lazım hangisi sizin için daha mantıklı şimdiden teşekkürler

Fiestanız ne yakıyorsa aynısını honda yakacaktir Sehir ici 8.5 LT Şehirlerarası 5.6 litre tüketıyorum

Geri