Civic FC5 Civic executive ve elegance arasında bu fark doğrumu??

Aracınız
Civic FC5 2019
Geri görüş kamerası da farklı diye biliyorum. Exede dijital ve daha net. Ben de exe sevenlerdenim, makyajlı elegance var bende ama anahtarsız çalıştırma çift bölgeli klima önemli bence. Deri koltuk da çok havalı duruyor kullanışını bilemiyorum.

Himmm

0
Geri görüş kamerası da farklı diye biliyorum. Exede dijital ve daha net. Ben de exe sevenlerdenim, makyajlı elegance var bende ama anahtarsız çalıştırma çift bölgeli klima önemli bence. Deri koltuk da çok havalı duruyor kullanışını bilemiyorum.
Maktajlı kasa itibariyle aynı ekran kullanılıyor

Aracınız
Civic FC5 2019
Olabilir benimde ilk aklıma gelen yanlış yazılmasıydı ama ben aracımda yaşadım ve lastik hava basınç uyarı sistemi çalışıyor diyen çıkarsa daha garanti olur tabi..

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Merhaba. 2019 elegance kullanıyorum, bir keresinde lastikleri kontrol etmeden yola çıktım meğerse lastiklerden biri patlakmış. ilk defa başıma geldiği için anlayamadım:) araçtaki gariplikten dolayı 250-300 mt sonra inip baktım neredeyse jant ürerinde gidiyordu lastik. Ve lastik basınç sistemi ne yazık ki çalışmadı.

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba. 2019 elegance kullanıyorum, bir keresinde lastikleri kontrol etmeden yola çıktım meğerse lastiklerden biri patlakmış. ilk defa başıma geldiği için anlayamadım:) araçtaki gariplikten dolayı 250-300 mt sonra inip baktım neredeyse jant ürerinde gidiyordu lastik. Ve lastik basınç sistemi ne yazık ki çalışmadı.
Benzeri bir durumu da ben yaşadım yaklaşık 1 ay önce. Akşam uyarı lambası yandı opette 36 hava vurdum ve sabah tekrar uyarı verince dedim 36 vurdum diye yapıyor resetledim tekrar uyarı hiç de lastiğe bakmıyorum neyin kafasını yaşıyorsam :) yakıt almak için petrole girdim oradaki petrolcü abi senin lastik yere oturmak üzere dedi :) baktım ki lastik yerde tekrar hava vurduk lastikçiye attım kendimi ki kocaman bir civata batmış. Benim de problemim lastik uyarı sistemine güvenmemek oldu. Çünkü önceki aracım da çok yanıyordu artıksinir olmuştum.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bu konuyu çok araştırdım 2020 makyajlı için executive de olan elegance de olmayanlar şunlar;

-Anahtarsız çalıştırma ve kapıları açma kapama
-17 " alaşımlı jant
-çift bölge klima
-Ön ızgara piano black

Geri kalan aklınıza ne geliyorsa hepsi elegance da da var
Saygılar

2020 fc5 elegance 1.6 benzin
Anahtarsız çalıştırma

gunesec

Özel Üye
Deri koltuk zevk işi. Bakımını yaptıktan sonra gayet kullanışlı. Daha temiz duruyor. Kumaş koltuktan, kumaş kapı kaplamalarından ve kumaş kol dayama kısmındaki kumaşın tozlu görünümünden şikayet eden arkadaşlar bu kısımları deri görünümlü vinille kaplıyorlar. Hatta koltuklara da deri görünümlü koltuk kılıfı alıyorlar. Demek ki kullanımı rahat ve daha şık ki kumaş değil deri ile görünümü güzelleştiriyorlar. Herkesin beğenisi farklı. Ben aracı alırken (Ekim 2019) makyajlı kasa elegance ve makyajsız kasa exe aynı fiyattı. tercihimi exeden yana yaptım. Dolu paket sonuçta. çok da memnunum.
Herkese kazasız, belasız, keyifli sürüşler...

Aracınız
Civic FC5 2019
Deri koltuk zevk işi. Bakımını yaptıktan sonra gayet kullanışlı. Daha temiz duruyor. Kumaş koltuktan, kumaş kapı kaplamalarından ve kumaş kol dayama kısmındaki kumaşın tozlu görünümünden şikayet eden arkadaşlar bu kısımları deri görünümlü vinille kaplıyorlar. Hatta koltuklara da deri görünümlü koltuk kılıfı alıyorlar. Demek ki kullanımı rahat ve daha şık ki kumaş değil deri ile görünümü güzelleştiriyorlar. Herkesin beğenisi farklı. Ben aracı alırken (Ekim 2019) makyajlı kasa elegance ve makyajsız kasa exe aynı fiyattı. tercihimi exeden yana yaptım. Dolu paket sonuçta. çok da memnunum.
Herkese kazasız, belasız, keyifli sürüşler...
Makyajlı elegance var bende imkanım olsa ilk fırsatta makyajlı exetuve ile değişirim. Sadece anahtarsız çalıştırma için bile değer diye düşünüyorum ki deri koltuk gerçekten beğendiğim Bi aksesuar vedediklerinize katılıyorum. Elimiz hafif toz bile olsa kapı içi kaplamalar hemen kirleniyor.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bu konuyu çok araştırdım 2020 makyajlı için executive de olan elegance de olmayanlar şunlar;

-Anahtarsız çalıştırma ve kapıları açma kapama
-17 " alaşımlı jant
-çift bölge klima
-Ön ızgara piano black

Geri kalan aklınıza ne geliyorsa hepsi elegance da da var
Saygılar

2020 fc5 elegance 1.6 benzin
Deri koltuk + Bagaj üstünde açma tuşu + anatarsız giriş ve çalıştırma..
Aklıma gelen bunlar benimde ama katlanır aynalar iki araçta da varmı emin değilim..

Geri