Civic FB7 Genel Bilgiler

akif

0
Aracınız
Merhaba Honda Türkiye den aradılar aynen sizin dediğinizi söylediler vtek teknolojinin kullanımından dolayı imiş aracın çalışma prensibi öyleimiş.

MI 5s cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Başta can sıkıyor ama sonradan alışıyor sunuz hocam zamana bırakın sizde alışır sınız. Ben kendime göre çözümde ürettim mesela 130 km hızla çevreyolunda gideceksem aheste aheste değilde hızlı bir şekilde yani devirli kullanarak 130 km hıza çıkıyorum sonra hızı sabitliyorum araç zaten 5.vitese geçmiş oluyor sonrasında silkeleme de olmuyor.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bu konu ile ilgili çok tartışıldı, linkte ilgili konuyu inceleyebilirsiniz.

Bu konu ile ilgili çok tartışıldı, linkte ilgili konuyu inceleyebilirsiniz.

Hocam bu olayı sizde duydum daha yeni fb7 var sonradan dönüşüm lpgli öyle bi silkeleme falan olmuyor bende yani sürüşlerimi göz önüne getiiriyorum yine öyle bişey yok lpg yol ayarını falan çorum özençler yaptı bizzat sahibi mehmet bey gayette memnunun

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hocam bu olayı sizde duydum daha yeni fb7 var sonradan dönüşüm lpgli öyle bi silkeleme falan olmuyor bende yani sürüşlerimi göz önüne getiiriyorum yine öyle bişey yok lpg yol ayarını falan çorum özençler yaptı bizzat sahibi mehmet bey gayette memnunun

Aslında bu bir sorun değil, Civic Eco modellerindeki uzun LPG boru girişleri ve manifoldda girdiği noktadan kaynaklı yanma gecikmesi nedenli oluşan bir durum.
Sonradan dönüşümlüler de ise bu iki unsur daha doğru ayarlandığı için o silkeleme/tekleme denen şey benzindeki gibi hissedilmez seviyede oluyor.
Özençlerde montaj olarak o bölgenin en iyilerinden biri zaten (y) Bu nedenle bu durumla karşılaşmıyorsunuz, aslında bu açıdan şanslısınız ne güzel :)

Aslında bu bir sorun değil, Civic Eco modellerindeki uzun LPG boru girişleri ve manifoldda girdiği noktadan kaynaklı yanma gecikmesi nedenli oluşan bir durum.
Sonradan dönüşümlüler de ise bu iki unsur daha doğru ayarlandığı için o silkeleme/tekleme denen şey benzindeki gibi hissedilmez seviyede oluyor.
Özençlerde montaj olarak o bölgenin en iyilerinden biri zaten (y) Bu nedenle bu durumla karşılaşmıyorsunuz, aslında bu açıdan şanslısınız ne güzel :)

Doğru bakış açışı satmayıda düşünmüyorum zaten aracımıda honda yani ömürlük araç

Geri