Civic FB7 Civic FB7 için Fren Balata ve Disk Tecrübeleri

Trw güzel ve yumuşaktır. Çok toz çıkarması yumuşak olduğunun kanıtı. Ben kullanıyorum

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

10 bin km ye yakin oldu, bende trw kullaniyorum, bence sertte değil hatta yumuşak ve biraz fazlaca toz yapiyor...
Bence performans balatalarindan sonra en iyisi...

FB7 2012 Elegance Otomatik

[MENTION=3900]xanthus[/MENTION] Hocam siparişi verdiysen daha fazla kafa yorma bence, tavsiye eden sayısı da gittikçe çoğalıyor :)

[MENTION=3900]xanthus[/MENTION] Hocam siparişi verdiysen daha fazla kafa yorma bence, tavsiye eden sayısı da gittikçe çoğalıyor :)

siparişi verdim yarın ulaşır inşallah , ama merak ettim servis kaç lira isteyecek die mail atmıştım sağolsunlar hazırlamışlar bi çizelge ; 1775 lira :)

bugün hallettim , internetten arka balata almıştırm 92 lira TRW , fenciye gittim önleri de değiştir dedi , ordan ayarladık bi balata 230 lira verdim.

Benim yüksek hızda fren yapınca titreme vardı diskleri tornalattım sanayide her iki ön diski ikisi de eğilmişti. torna ücreti 25tl söküp takma 30tl toplamda 55tl para verdim 2 disk için . Arkaları tornalatmadım ama içimde kaldı arkalarda da eğrilik varmıydı acaba pişman oldum . Ama artık titreme kalmadı. Bu diskler nasıl bu kadar erken eğiliyor :( suyun değmeyeceği bir ortam yok ki aygmurlu havalarda dışarı çıkmamız lazım.

Geri