Civic Fb7 Kısa far

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan berkannn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ad Soyad
Mecid Topal
Aracınız
Civic FB7 2013
Şöyle söyliyim 10 bin lira 2 cam a çok fiyat izmirde 2 cam iç dış ve çanak temizliğini 2500 e yaptırdım photon duo led bu kadar iyiyse milestone nasıldır senin aydınlatlamada çok güzel gözüküyor güle güle kullan
Bir de hocam bahsettiğin bu temizlik için farları söküyor mu ?

Ad Soyad
Berkan Koparan
Aracınız
Civic FB7 2013
Teşekkür ederim. Aydınlatma önemli astigmat da var bende akşamları zorluyor. Sizin siparişiniz geldi mi ? Yeni ledlerin aydınlatma fotoğrafını bekliyoruz.
Geldi ürünler site bazen açılmıyor o yüzden mesajlarınızı göremiyorum sabah 9 da taktırmaya gidicem aksama görüntü eklicem

Aracınız
Civic FC5 2016
Ben de merak ettim, temizlendikten sonra bir fark oluştu mu?

Ad Soyad
Berkan Koparan
Aracınız
Civic FB7 2013
kusura bakmayın ekleme yapmayı unutmuşum temizlendikten sonra buğulu kısımdaki çatlaklar daha belirgin hale geldi ama eski halinden daha iyi oldu uzaktan bakıldığında farlar sıfır gibi gözüküyor Milestone ledleride taktırmıştım gerçekten parasının hakkını veriyor ledleri taktırdığım yerden kaynaklı ayarımı bozuk yada böyle mi bilmiyorum ama kısa ledler uzunlar gibi çok uzağı aydınlatıyor tekrar bi far ayarı yaptırdığımda buraya ekleme yaparım alta eski ve yeni halini bırakıcam telefondan görüntülerde pek bi fark yokmuş gibi gelebilir ama gazlı xenon ile milestone kıyaslanamazIMG_0160.jpegIMG_0216.jpeg7E3659A0-D903-454F-A75D-314EE3638EEF.jpeg

Ad Soyad
Berkan Koparan
Aracınız
Civic FB7 2013
Ekleme yapıcak olursam aracımın sol tarafındaki xenon ateşleyici beyni arızalandığı için değişik kırmızı kutusu olan bi ateşleyici taktırmıştım o yüzden milestone led kapağın içine görseldeki gibi tam oturdu (fanı büyük kapağı kapanmaz diyorlardı) ama sağdaki farın xenon ateşleyicisi normal olduğu için sığmadı ve ateşleyici farın altında sıkışık bir şekilde durdu farın içine sığmıyor çünkü ateşleyici olan görsel sağ taraf içinde boşluk olan görsel sol taraftaki kısım
IMG_0184.jpegIMG_0186.jpeg

Geri