Civic FB7 Civic FB7 Lpg aparatı kısaltma hk.

Bence bi sorun olmaz yukarıda resimde de belli oluyor bu sorun 2014 model ile başladı aslında onlarada oluyor ama lpg alırken benzin kapağının çıkması gerekiyor lpg tabancası yoksa benzin kapağına çarpıyor .yani yaptirsaniz bile uzun vadede bana göre mantıklı.

lpg alırken benzin kapağının çıkmasından daha iyi bir şey bence aparatı verip taktırmak tehlikeli sonuçta bu . Ben halen karar veremedim ama sanırım orjnal olarak kalmasını yeğlicem, 3 sene bana yeter belkide aracım şimdiden çok km belki satarım orjinali bozuldu derler korkulur bizim milletten :)))

Hakan Uzun

0
Yönetici
baktım dolum kapağına bu arada ışıkdan dolayı öyle çıkmıs vidalar aynı değişik gözüken vidaya çamurlu su gibi birşey dolmus ondan öyle gözüküyor hıh :)

Trust

0
Aracınız
lpg alırken benzin kapağının çıkmasından daha iyi bir şey bence aparatı verip taktırmak tehlikeli sonuçta bu . Ben halen karar veremedim ama sanırım orjnal olarak kalmasını yeğlicem, 3 sene bana yeter belkide aracım şimdiden çok km belki satarım orjinali bozuldu derler korkulur bizim milletten :)))
Dolum agazini verdiniz lpg aldınız daha sonra tekrar dolum agazini aldiginizda eliniz çok yoğun sekilde gaz kokuyor olacak.şöyle bi eski günler im geldi aklıma da halimize şükürler olsun
Konser bileti tutan eller parmaklar neden gaz koksun biraz daha abartayım kendini bilmezin biri yanınızda çakmak çakacak tehlikeli diye kisaltmadiginiz aparat size daha pahalıya mal olacak

Dolum agazini verdiniz lpg aldınız daha sonra tekrar dolum agazini aldiginizda eliniz çok yoğun sekilde gaz kokuyor olacak.şöyle bi eski günler im geldi aklıma da halimize şükürler olsun
Konser bileti tutan eller parmaklar neden gaz koksun biraz daha abartayım kendini bilmezin biri yanınızda çakmak çakacak tehlikeli diye kisaltmadiginiz aparat size daha pahalıya mal olacak

Ay bu yorum beni kopardı tekrar kendime gelmem baya bir zaman aldı :))) aslında maliyetide çok ucuzmuş telefonda verdikleri rakamdan da ucuz bunda kırmızı pabuçlarımın etkisi olup olmadığı konusunda biraz şüpheliyim dermişim :))) biri sağlıklı biri sağlıksız dediği için kafam takıldı bilmiyorum şimdilik böyle gidiyor bu arada ben zaten aparatı hiç elime almıyorum poşeti var onlar içine koyuyorlar :)))

Aracınız
Arkadaşlar daha öncede yazmıştım. Dolum ağzının gerçek geniş olanının üst vidasonın arka kısmına kalın somun takarsanız öne doğru üst kısmı hafif geliyor ve koruma kapakları dahil ayrı ayrı oluyor. Ara aparatla felan uğraşmayın derim.20190116_200605.jpeg20190116_200545.jpeg

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri