Civic FB7 Civic FB7 Lpg aparatı kısaltma hk.

Trust

0
Aracınız
Bir bayan olarak kısaltma işlemine sıcak bakmayıp yada yerinizin dar olduğu gözleminde bulunmanız gerçekten takdire şayan.bu kadar dikkatli bir bayan nasıl olurda aparatını unutur

Kısaltma işlemi çok mantıklı buna sıcak bakmamak imkansız ancak benim depoya bitişik montaj kısaltma işlemimi yaptırmayı engeller, aparatın çapını düşünürsek. çapsız olsa belki :))) aslında ben aparatı unuttuğumu kabul etmiyorum ki ödemeyi yaparken aparatın bana verilmediğini kabul ediyorum bence bu karşılıklı bir sorumluluk Şişlideyseniz aparatımı alıp gönderebilirsiniz mesela bana :)))[/QUOTE]
Hazır lpg dolum ağzını getirmişken şamandıra ayarı da yaptıralım
Deponuz daha fazla lpg alır.
Neyse şaka bir yana su an işlerim o kadar yogunki yere düşen kalemi zor alıyorum size dolum ağzını tedarik edeceğiniz telefonu vermekten başka yardımcı olamayacagim.

Hazır lpg dolum ağzını getirmişken şamandıra ayarı da yaptıralım
Deponuz daha fazla lpg alır.
Neyse şaka bir yana su an işlerim o kadar yogunki yere düşen kalemi zor alıyorum size dolum ağzını tedarik edeceğiniz telefonu vermekten başka yardımcı olamayacagim.[/QUOTE]

Sağlık olsun, bu kadarıda kafi. Aracı ilk aldığımda bu şamandıra ayarı konusuna çok takılmıştım, tankın kaç litre olduğunu bilmeyen servis müdürü ve müdür yardımcısına sinir olmuştum filan felan. ben şunu anladım Honda bu konuda ani bir karar verdiği için personel ve servis alt yapısı oluşturamadı. benim aracım 2 aylıkken stop etti.Çünkü 10 bin bakımda serviste lpg ye baktılar ama yetersizlikleri nedeniyle ayarı bozdular brc ekibi 4 saat uğraştı. sonrada diyorlar her şeyi söylüyor her şeyle ilgileniyor her şeyi sorun ediyor. Halbu ki 2 aylık bir aracın stop etmesi üstelik bir ww hastasının yanında tam bir prestij kaybıydı bunu anlamıyorlar :)

Hakan Uzun

0
Yönetici
2014 benimki bu sekilde sanirim artik bu sekilde yapiliyor .
99e7ae30de68270be8c3aba11bb6c70e.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri