CİVİC FB7 TİTREME SORUNU

Ad Soyad
sdfggnf egdvkm
Aracınız
Civic FB7 2015
Kaç defa rot balans ayarı yaptırdım. Sıfır Lastik taktırdım. Geçmek bilmeyen bir titreme sorunu var araçta. 100 km hızdan sonra başlıyor. Kasası zangır zangır titriyor. Kazasız değişensiz bir araba. Sorun nerede olabilir?

Emirbey

Project Man
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
anladım. gezme yok. sadece belirgin titreme var. boşluk yok. disklerde yamulma yok. kulaklardan olsa araba düşük hızlarda da titrer. 100 110 dan sonra başlıyor 180 gibi kesiliyor titreme.
Bu dediklerimden yapar. Umarım sorunu çözersiniz.
Sorununuz sorun yok denilen durumlardan çıkarsa şaşırmayın.

Aracınız
Civic FB7 2015
Kaç defa rot balans ayarı yaptırdım. Sıfır Lastik taktırdım. Geçmek bilmeyen bir titreme sorunu var araçta. 100 km hızdan sonra başlıyor. Kasası zangır zangır titriyor. Kazasız değişensiz bir araba. Sorun nerede olabilir?

Jantlara bakıldı mı eğrilik olabilir mi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ad Soyad
Murat Aras
Aracınız
Civic FE1 2023
Jant sorunu gibi görünüyor, her yerde kalibresi doğru cihaz yok, her usta matematiği iyi değil. Ankara da olsa super usta vardı, Yer konya galiba, size bir yer önereyim. 4-5 sene önce gitmiştim Orada baktırın, denemeye de çıkın sonrasında..
Kent rot balans sanayide..

Geri