Civic FC5 Civic FC5 10.000 km bakımı

Aracınız
Civic FC5 2020
Şubatta aldığım aracım şuan 8500 kmde. Malum bayram geliyor tatil falan 10bini geçebilir. Adana servisle görüştüm kaç km tölerans tanıyorsunuz diye 11bine kadar getirebilirsiniz dediler. İlerde herhangi bir sıkıntı olur mu diye özellikle sordum olmaz dediler. Fiyat olarak 1690 TL. Yağı da orijinal Honda kullanıyoruz dediler. Birde Konya servisle görüştüm onlarda 12bine kadar getirebilirsiniz dediler. Fiyat olarak 1650 TL ama 1500e kadar indirim yapabiliriz dediler. Tavsiye ve görüşleriniz nedir arkadaşlar?

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Merhaba Konya servisine ücretsiz 1000 bakımına gitmiştim. İşlerinden gayet memnun kaldım tavsiye ederim. Ben işimi yaptırırken o esnada başka bir arkadaş 10 bin bakımına gelmişti. Onun demesine göre Fiyat konusunda pazarlık edin mutlaka indirimleri güzel oluyor demişti. Şubat ayıydı 1350 TL ye 10 bin bakımını yaptırmıştı o arkadaş. Şuan fiyatlar nedir bilemem bayiyle görüşmenizde fayda var.

Furkan Emir

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2021
Merhaba Konya servisine ücretsiz 1000 bakımına gitmiştim. İşlerinden gayet memnun kaldım tavsiye ederim. Ben işimi yaptırırken o esnada başka bir arkadaş 10 bin bakımına gelmişti. Onun demesine göre Fiyat konusunda pazarlık edin mutlaka indirimleri güzel oluyor demişti. Şubat ayıydı 1350 TL ye 10 bin bakımını yaptırmıştı o arkadaş. Şuan fiyatlar nedir bilemem bayiyle görüşmenizde fayda var.
teşekkür ederim hocam. Ben Ereğlide yaşıyorum malum burası Adanayla Konyanın ortasında o yüzden genellikle işlerimi memleketim olan Adanada halletmeyi tercih ediyorum. Bu sebeple 1000 bakımını Adanada yaptırdım. Konya servisi 1650den 1500e düşeriz dedi ama google yorumları kafamda soru işaretleri bırakmıştı. Bizzat servisten memnun kalmanız benim için güzel tavsiye oldu çok teşekkür ederim.

Aracınız
Civic FC5 2020
teşekkür ederim hocam. Ben Ereğlide yaşıyorum malum burası Adanayla Konyanın ortasında o yüzden genellikle işlerimi memleketim olan Adanada halletmeyi tercih ediyorum. Bu sebeple 1000 bakımını Adanada yaptırdım. Konya servisi 1650den 1500e düşeriz dedi ama google yorumları kafamda soru işaretleri bırakmıştı. Bizzat servisten memnun kalmanız benim için güzel tavsiye oldu çok teşekkür ederim.
Rica ederim benim genel değerlendirmem iyiydi bisıkıntı yoktu. Servis çalışanları sürekli değişiklik gösterdiği için belki de bana işin ustaları denk geldi

Aracınız
Civic FC5 2020
aradığım soruların cevabını bulmak için 85.sayfadan okumaya başladım, meğer cevaplar son üç mesajdaymış:cautious:
Konya servisi nasıl?
Kaç km ye kadar 10bin bakım toleransı var?
10bin bakım kaç lira?
Teşekkürler @enginzilkar

Aracınız
Civic FC5 2020
3 hafta önce 1400tl ye yaptırdım Konya da yetkili serviste, adam zam gelecek demişti tabi ben inanmamıştım

Aracınız
Civic FC5 2020
aradığım soruların cevabını bulmak için 85.sayfadan okumaya başladım, meğer cevaplar son üç mesajdaymış:cautious:
Konya servisi nasıl?
Kaç km ye kadar 10bin bakım toleransı var?
10bin bakım kaç lira?
Teşekkürler @enginzilkar
Rica ederim ne demek. Yalnız gitmeden önce mutlaka fiyat alın. Güncel fiyatlar değişiklik gösterebilir.

Aracınız
Civic FC5 2021
Arkadaşlar merhaba 1.000 bakımı olayında 1 ay dolunca değil de 1.000 km olunca gitsem bir sorun olur mu acaba? Aracı sıfır olarak galeriden aldım, galeri alalı 1 ayı geçmiş ben alalı daha 1 hafta olmadı ankaraya servise sırf bu yüzden gitmem saçma olacak araba daha 100 km olmadı ?

gunesec

Özel Üye
Arkadaşlar merhaba 1.000 bakımı olayında 1 ay dolunca değil de 1.000 km olunca gitsem bir sorun olur mu acaba? Aracı sıfır olarak galeriden aldım, galeri alalı 1 ayı geçmiş ben alalı daha 1 hafta olmadı ankaraya servise sırf bu yüzden gitmem saçma olacak araba daha 100 km olmadı ?
Bir şey olmaz hocam, 1100,1200 e bir şey demezler. Zaten rutin kontrol, checkup gibi bir şey. Bir sorun var mı diye kontrol ediyorlar.

Aracınız
Civic FC5 2020
1000 km veya 1 ay hangisi önce dolarsa diye biliyorum bende 300 km de gittim ay dolduğu için
Ama net bilgi bulunduğunuz ildeki servisi arayarak alabilirsiniz
Arkadaşlar merhaba 1.000 bakımı olayında 1 ay dolunca değil de 1.000 km olunca gitsem bir sorun olur mu acaba? Aracı sıfır olarak galeriden aldım, galeri alalı 1 ayı geçmiş ben alalı daha 1 hafta olmadı ankaraya servise sırf bu yüzden gitmem saçma olacak araba daha 100 km olmadı

Geri