Civic FC5 Civic FC5 10.000 km bakımı

Ankarada fc5 hava filtresi bulamadim.Yag 0x20 100 tl ye aldim.

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hava filtresini servisten mi degistiniz?
Yağ hangi marka ve nereden aldınız?
Bir de bakım için hangi bayiyi tercih ettiniz Bora mı Efe mi? 10.000 bakım için fiyat bilgisi paylasirsaniz sevinirim yaklaşık 1 ay sonra muhtemelen ben de gidicem çünkü.

HTC Desire 620G dual sim cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bugün Honda BORA da 10.000 bakımını yaptırdım. Giderken yanımda 100 Tl ye aldığım PETRONAS marka motor yağı götürdüm. Aracım LPG li Eco Elagance. Yağ hariç 554 TL tuttu. Diğer parçaları servis değiştirdi. Diğer arkadaşların paylaştığı faturalardaki rakamlarla üç aşağı beş yukarı hemen hemen aynı parça fiyatları. Ancak cam suyu servise girmeden önce silme dolu olmasına rağmen yinede faturaya cam suyunu eklemişler . Sonradan farkettim.:(
Dikkatlerinden kaçmış olmalı. :)

Araç aynı araç servisler arasında neden fiyat farkı anlamıyorum ne saçma sapan iştir bu. Kim ne tutturursa...

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Terakki İzmir 850 Tl Fiyat verdi

Note 3'ten Civictr app kullanilarak gonderildi.

Bugün Honda BORA da 10.000 bakımını yaptırdım. Giderken yanımda 100 Tl ye aldığım PETRONAS marka motor yağı götürdüm. Aracım LPG li Eco Elagance. Yağ hariç 554 TL tuttu. Diğer parçaları servis değiştirdi. Diğer arkadaşların paylaştığı faturalardaki rakamlarla üç aşağı beş yukarı hemen hemen aynı parça fiyatları. Ancak cam suyu servise girmeden önce silme dolu olmasına rağmen yinede faturaya cam suyunu eklemişler . Sonradan farkettim.:(
Dikkatlerinden kaçmış olmalı. :)
Yağdan 100 lira kâr etmişsiniz ben de 1 ay içerisinde 10000 bakıma gideceğim. Muhtemelen yağı yanımda götürüp cam suyunu da doldurup degistirmelerini istemeyeceğim. Aracım LPG li Eco Executive yaklaşık benim de bu fiyat tutar diye düşünüyorum. Yine de Efe Plazadan da bi fiyat alıcam bakalım ne fiyat verecekler.

HTC Desire 620G dual sim cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri