Civic FC5 Civic FC5 20.000 km bakımı

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Yetkili servisler cvt yağ değimini bakım aralığına göre değil sistemin gereksinim duymasına göre yaptıklarını söylüyorlar, sistem nasıl bir sistem soru işareti.

Aracınız
Yetkili servisler cvt yağ değimini bakım aralığına göre değil sistemin gereksinim duymasına göre yaptıklarını söylüyorlar, sistem nasıl bir sistem soru işareti.
Aynen hocam nasıl bir sistem se arac bilgilerini giriyorlar `` aaaaa`` sanzıman yagı değişimi cıktı yapılması gerek diyorlar.. Bana da 20 bin bakımında sistem değişim cıkardı kabul etmedim. Servis muduruyle ozel görüsmem de bu sefer gerek yok ama cvt hassas 30 binde mutlaka değiştir demişti

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Aynen hocam nasıl bir sistem se arac bilgilerini giriyorlar `` aaaaa`` sanzıman yagı değişimi cıktı yapılması gerek diyorlar.. Bana da 20 bin bakımında sistem değişim cıkardı kabul etmedim. Servis muduruyle ozel görüsmem de bu sefer gerek yok ama cvt hassas 30 binde mutlaka değiştir demişti

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İşte sana 20 bin bakım dediği aslında 2. sene bakımı... yani 2 yılda bir oluyor (yada 40 bin km hangisi önce dolarsa)

ywzckr

0
Yukarıdaki mesajıma bakınız...

Hocam bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.
[MENTION=996]dtbeyaz[/MENTION] Aracın üretim tarihinden itibaren 2 yıl sayıyor olabilirler o yüzden sistem çıkardı derler belki. Ama benim anlamadığım avrupada 20 binde bir bakım yapılınca oluyorda bizde niye bu süreler yarı yarıya atmosferik motor diye mi acaba anlamadım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hocam bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.
[MENTION=996]dtbeyaz[/MENTION] Aracın üretim tarihinden itibaren 2 yıl sayıyor olabilirler o yüzden sistem çıkardı derler belki. Ama benim anlamadığım avrupada 20 binde bir bakım yapılınca oluyorda bizde niye bu süreler yarı yarıya atmosferik motor diye mi acaba anlamadım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hayır alakası bile yok... Çünkü burada şirketler halkın üzerinde de ondan. Bizi ağır koşulların olduğu tozlu pis ülkeler ile bir tutuyorlar. Sanayi ve ticaret bakanlığının buna el atması lazım ama yapmıyorlar. Avrupa'da bizden çok daha tozlu bir çok ülke var ama onlarda bakımlar 20 yada 30 bin km'de bir...

Geri