Civic FC5 Civic FC5 20.000 km bakımı

tbedir

0
Aracınız
Pahali falan ama dediginiz gibi faturayı kesebileceginiz bir muhatap olmasından kaynaklı servise vermek şart bencede.

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Aracınız
20.000 bakımını 25.000 km yaptırsam araç garantiden çıkar mı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Normal şartlar altında aracın servis harici bir yerde elektronik & mekanik & aktarım kısmı sökülmesi takılması veya orjinal olmayan bir parça eklenmesi durumunda garanti dışı bırakılır... bakımın geç yapılması durumunda garanti dışı kalacağını sanmam.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Normal şartlar altında aracın servis harici bir yerde elektronik & mekanik & aktarım kısmı sökülmesi takılması veya orjinal olmayan bir parça eklenmesi durumunda garanti dışı bırakılır... bakımın geç yapılması durumunda garanti dışı kalacağını sanmam.

3 gün önce Ankara honda-bora'da 20bin bakımını yaptırdım. Benimle ilgilenen beyefendiyle bu konuyu konuştum. Kendi ürünlerinizi(hava filtresi polen filtresi lpg filtresi vs) dışardan getirebilirsiniz. Getirdiğiniz parçalardan kaynaklı bir sorun oluşursa arabanız garanti dışı kalır bir sorun oluşturmazsa garantiyi etkilemez bir sıkıntı yaratmaz dedi. Şayet dışarda tamamını 250 liraya yaptırdığımız bakım için toplamda 752 lira ödedim (150 liraya dışardan yağ aldım 602 lira honda boraya diğer parçalar ve işçilik ödedim ) bu konuda daha net bilgiler edindikten sonra eğer bana verilen bilgi doğruysa bundan sonra kendi ürünlerimi götrümeyi düşünüyorum

fiyatlar çok değişken gözüküyor tüm peryodik bakımların standart bir fiyatı olması gerekmiyor mu?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
fiyatlar çok değişken gözüküyor tüm peryodik bakımların standart bir fiyatı olması gerekmiyor mu?

Aslında olması gerekiyor ancak Honda fiyatlandırmayı serbest bıraktığı için tüm servisler ayrı telden çalıyor.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
20 bin bakimini 24.300 km de yaptırdım bugün. Garanti konusunda ısrarcı oldum, Normalde max. +2bin km kabul ediyoruz fakat yapalim dediler.
Telefonda 940 tl fiyat verdiler. Pazarlikla 840 tl ye yaptirdim.
Garantiden on koltuk gicirdamasi, trim sesleri, sunroof lastigi sesi, sag on cam acilma sorunu da yapildi.
Bakim icin fazla gec kalmayin arkadaşlar ben baya dil döktüm garantiden cikmasin diye. Gerekirse araci kağıt uzerinde 20 binde gosterin, 30 bin bakimina erken geleyim bile dedim..

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri