Civic FC5 Civic FC5 20.000 km bakımı

mturker

Özel Üye
Şanzıman yağı için erken değil mi ? Fd6 larda 120k veya 72 ay önerilen

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Üstad yanlış biliyorsunuz !
Sıfır aracda 60bin
Sonraki değişimler 40 bin yada 2 yıldır
Vtech 2 Fd6 fb7 fc5 fk8 vs kısacası hondanin otomatik olanlarının hepsi aynıdır.

Honda madness

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
İstanbul Cem bayisinden 20.000 bakımı için 3600₺ fiyat aldım Park bayisi 3.300₺ fiyat verdi. Aradaki farkı Cem e sorduğumda ise kullanılan yağ farkı olur dedi. Her servis kafasına göre yağmı kullanıyor anlamış değilim. Siz olsanız nereye yaptırırdınız arada 300₺ fiyat farkı var. Yanda fiyat aldığınız daha uygun bir bayii varmıdır İstanbul Avrupa yakası için??

tgybtmn

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
İstanbul Cem bayisinden 20.000 bakımı için 3600₺ fiyat aldım Park bayisi 3.300₺ fiyat verdi. Aradaki farkı Cem e sorduğumda ise kullanılan yağ farkı olur dedi. Her servis kafasına göre yağmı kullanıyor anlamış değilim. Siz olsanız nereye yaptırırdınız arada 300₺ fiyat farkı var. Yanda fiyat aldığınız daha uygun bir bayii varmıdır İstanbul Avrupa yakası için??
Hocam merhabalar, bazı servisler motor yağını dışardan kullanıyor(Petrol ofisi falan) bazıları honda motor yağı kullanıyor, fiyat alırken yağ durumunu da sorun ona göre kıyas yapın derim.

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Hocam merhabalar, bazı servisler motor yağını dışardan kullanıyor(Petrol ofisi falan) bazıları honda motor yağı kullanıyor, fiyat alırken yağ durumunu da sorun ona göre kıyas yapın derim.
Tekrar bilgi aldım birisi petrol ofisi kullanıyor diğeri Castrol arada 300 lira fiyat farkı var sizce aradaki farka değer mi yağın Castrol olması

tgybtmn

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Tekrar bilgi aldım birisi petrol ofisi kullanıyor diğeri Castrol arada 300 lira fiyat farkı var sizce aradaki farka değer mi yağın Castrol olması
Kişisel görüşüm hondanın kendi motor yağı değilse ucuz olana gidin 300 lira fena sayılmaz nerdeyse 1 depo lpg parası :) İstanbulda 6 tane bayi var ben fiyat alırken hepsini arıyorum hatta çorlu bayiden de fiyat alın derim ben

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
O halde petrol ofisi ve castrol arasında fark yok diyorsun doğrumu?

tgybtmn

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
O halde petrol ofisi ve castrol arasında fark yok diyorsun doğrumu?
Açıkçası uzman değilim ama dışardan olduktan kendim için marka fark etmezdi. Bu arada dışardan malzeme alıp kendi bakım yapanlar genelde motul marka motor yağını iyi diyorlar, belki o konuda başlık açıktır oraya bir bakın derim

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Açıkçası uzman değilim ama dışardan olduktan kendim için marka fark etmezdi. Bu arada dışardan malzeme alıp kendi bakım yapanlar genelde motul marka motor yağını iyi diyorlar, belki o konuda başlık açıktır oraya bir bakın derim
Beylikdüzü Marmara bayiinde 3.200₺ fiyat verdiler. Hondanın kendi motor yağını kullanıyoruz dediler. Orayamı götürsem acaba

tgybtmn

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Beylikdüzü Marmara bayiinde 3.200₺ fiyat verdiler. Hondanın kendi motor yağını kullanıyoruz dediler. Orayamı götürsem acaba

Ben kendim Haziran ayında 2500e yaptırmıştım 20 bin bakımını(Honda motor yağı ile) ama maalesef ülkemiz şartları 3 ayda fiyatlar nereye geldi ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri