Civic FC5 Civic FC5 20.000 km bakımı

Aracınız
Civic FB7 2013
20 000 bakımından şanzıman yağı da mı var
İki bakımdan birinde şanzıman yağını değiştireceksek yandık

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba 2 yıl yada 20 bin bakıma giren arkadaşlar servis faturasını paylaşabilirmi ? Neler yapıldığı ve fiyat bilgisi görmek için

sesta

0
Marmara park ile honda cem servisi hakkında bilgi sahibi olan , tecrubesi bulunanlar avrupa yakası servis tavsiyesi bulunabilir mi?

Aracınız
Civic FC5 2018
2 veya 3 yaşındaki araçlar için dönemsel olarak servis indirimi yapıyor mu honda?ben Kayseri'ye sorduğumda indirim olmuyor dediler. eski aracım focus ta yılda 1,2 kez indirim dönemleri oluyordu. eğer varsa hangi dönemlerde oluyor sabit bir tarih var mı?

Aracınız
Civic FC5 2019
Teşekkürler.
Damla hakkaten uygun kalıyor ama insanın aklına da soru işaretleri düşüyor tabi.?
Az fark değil, tercih sebebi de olur yani.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam kullanılan yağlar olsun filitreler olsun hepsi tüm honda bayilerinde aynı olan fabrika tarafından gönderilen ürün işçilik olayını anlarım o ayrı ama 700 tl farkıda bulurmu bayiler arası fark şaşırtıcı ve garip bir durum dolayısı ile bir orta noktası olmalıydı bu olayın bir tarf 2000 dyor bir taraf 2700

Aracınız
Civic FC5 2019
Teşekkürler.
Damla hakkaten uygun kalıyor ama insanın aklına da soru işaretleri düşüyor tabi.?
Az fark değil, tercih sebebi de olur yani.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Malum pandemi nedeniyle gidemedim. Geçen hafta 21 Nisan da damla ile görüştüm. Fiyat aynıydı. Ne hikmetse bugün hadi randevuyu ayarlayalim dediğimde ne kadar fiyat dediğimde 2.100tl dedi. Eee Çarşamba konuştuk aynı rakamdi ne zaman değişti bu dedim önce pazartesi dedi dün mu dedim sonra oradan biri Perşembe değişti dedi. İnandırıcı gelmedi açıkçası

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Bende geçen hafta Damla'dan fiyat aldım.Dizel 50.000 km bakımı için 1250 Tl dediler.Aracımın önceki sahibi bakımlarını orada yaptırdığı için oradan devam etmeyi düşünüyorum.Ayrıca şanzıman yağıda 60.000 km de değişecekmiş.Fiyat olarak sanayide 600-700 tl arasında yaptırılabilir ama garantiden çıkartmaya değmez.

Geri