Civic FC5 Civic Fc5 30.000 km bakımı

Aracınız
Ben de anlamadım sizce fiyata itiraz edilmeli mi bu açıdan?

Kitapçıkta teknik özellikler kısmında yazar ; Sadece motor yağı değişecekse 3,5 L, yağ filtresiyle beraber yağ değişecekse 3,7 L motor yağı konması gerekiyor. İtiraz konusunu bilemiyorum çünkü bu adamların zihniyeti sağlıklı gelmediği için ben bakımlarını hep dışarıda yaptırdım. Çok da memnunum.

Kitapçıkta teknik özellikler kısmında yazar ; Sadece motor yağı değişecekse 3,5 L, yağ filtresiyle beraber yağ değişecekse 3,7 L motor yağı konması gerekiyor. İtiraz konusunu bilemiyorum çünkü bu adamların zihniyeti sağlıklı gelmediği için ben bakımlarını hep dışarıda yaptırdım. Çok da memnunum.

Öyle de garanti ömürde zaten bir defa lazım oluyor. Olunca da sağlam iş görüyor. Bozmamak lazım.

Aracınız
Yeni Civic FC5 2017 30.000km Bakım Ucreti

Yeni Civic FC5 2017 30.000km Bakım Ucreti

Merhabalar;
Honda Terakki Izmir'den Elegance Eco model icin randevu aldim. 30.000 bakiminin 1.300TL gibi bir fiyatta olacağını söylediler...Yakin zamanda yaptiranlardan fiyat alabilir miyim?
Teşekkürler...

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhabalar;
Honda Terakki Izmir'den Elegance Eco model icin randevu aldim. 30.000 bakiminin 1.300TL gibi bir fiyatta olacağını söylediler...Yakin zamanda yaptiranlardan fiyat alabilir miyim?
Teşekkürler...

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
1000 tl silecek degisim dahil 1.5 ay once

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri