Civic FC5 Civic FC5 50.000 km bakımı

Aracınız
Ücreti ne kadar ne işlemler yapılıyor bilen var mı?

Lenovo P1ma40 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Normal sartlarda benim bildigim 10 bin bakımıda ne iş yapılıyor ise o yapılıyor, 50 icin ekstra bir durum yok
Ancak serviste km den öte yıla göre değişen şeyler var, ornegin fren hidroliği gibi, bunlar ekstradan cikabilir

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Slm. arkadaşlar,

2019 içinde FC5 50.000 bakımına giren var mı? Fiyat için sordum.

Bir de 50.000 bakımı konusunda tecrübesi olan, dikkat edilmesi gereken hususlar hakkına bilgisini paylaşmak isteyen var mı acaba?

Mesela ben bomboş bulundum; 40.000 bakımında supap ayarına izin verdim. Biraz araştırma yapsaydım kesinlikle yaptırmazdım. Onu yapınca külbütör contası da giriyor. Sonra, iridyum bujileri değiştiriyorlar. 40.000 bakın. Hep güvenden kaynaklandı. 7. servis bakımım olması münasebetiyle. En son hep bagajda bulduğum çıkan parçaları kontrol etmeme gafletinde bulundum. Bir daha olmasına izin vermeyeceğim.

Tüm bunları anlatırken o anlar gözümün önünden geçiyor. Kendime AHMAAAK, APLTAAAL diye haykırıyorum. Zaman Makinesi olsa gidip kendime bi tokat atasım var.

Bilgisi, deneyimi olan varsa, ricam paylaşalım. Balata değişimi konusu 50.000'de oynak biraz sanırım. Buradan atak yapacak sanırım rakip takım.

Herkese iyi akşamlar..

Kazasız belasız inşallah.

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Slm. arkadaşlar,

2019 içinde FC5 50.000 bakımına giren var mı? Fiyat için sordum.

Bir de 50.000 bakımı konusunda tecrübesi olan, dikkat edilmesi gereken hususlar hakkına bilgisini paylaşmak isteyen var mı acaba?

Mesela ben bok boş bulundum; 40.000 bakımında supap ayarına izin verdim. Biraz araştırma yapsaydım kesinlikle yaptırmazdım. Onu yapınca külbütör contası da giriyor. Sonra, iridyum bujileri değiştiriyorlar. 40.000 bakın. Hep güvenden kaynaklandı. 7. servis bakımım olması münasebetiyle. En son hep bagajda bulduğum çıkan parçaları kontrol etmeme gafletinde bulundum. Bir daha olmasına izin vermeyeceğim.

Tüm bunları anlatırken o anlar gözümün önünden geçiyor. Kendime AHMAAAK, APLTAAAL diye haykırıyorum. Zaman Makinesi olsa gidip kendime bi tokat atasım var.

Bilgisi, deneyimi olan varsa, ricam paylaşalım. Balata değişimi konusu 50.000'de oynak biraz sanırım. Buradan atak yapacak sanırım rakip takım.

Herkese iyi akşamlar..

Kazasız belasız inşallah.

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Subap ayarını için neden pişmansınız? Çıkan parçalarda eksik mi vardı?

Herkese iyi günler. 40000 bakımı için fiyat almaya gittiğimde 1800 tk fiyat verdiler. Normalde bu bakim için önceden 2500 civarı fiyat vermişlerdi. Sordum niye indi fiyat diye buji değişimini 50000 bakımına almışlar. 40000 bakımı fiyatı çok olunca müşteri gelmiyor o yüzden honda merkez bakim periyotlarında oynama yaptı dediler. 50000 bakımı içinde fiyatı 1500 tl olarak verdiler. Yanı blok bakımı ikiye bölmüşler.. edindiğim bilgi buydu

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Herkese iyi günler. 40000 bakımı için fiyat almaya gittiğimde 1800 tk fiyat verdiler. Normalde bu bakim için önceden 2500 civarı fiyat vermişlerdi. Sordum niye indi fiyat diye buji değişimini 50000 bakımına almışlar. 40000 bakımı fiyatı çok olunca müşteri gelmiyor o yüzden honda merkez bakim periyotlarında oynama yaptı dediler. 50000 bakımı içinde fiyatı 1500 tl olarak verdiler. Yanı blok bakımı ikiye bölmüşler.. edindiğim bilgi buydu

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam bu parca değişimlerini nasıl kafalarına göre yapıyorlar.. Gerekliyse yapdeğilse yapma Kardeşim. Sistemde cıkıyor yapmamız lazım lafına o kadar gıcık oluyorum ki.. Bakarsın sıkıntı varsa değiştirir sin

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri