Civic FC5 Civic Fc5 Alarm kapatma

Aracınız
Civic FC5 2019
alarm var. müdahale geciktikçe ses artıyor. başıma gelen birşeyi anlatayım. geçen gün marketten bişey alayım dedim. camı biraz indirdim. çocuklar arabada kaldı. anahtar cebimdeydi. arabadan uzaklaşınca kapılar otomatik kitlendi. sonra bir alarm sesi duydum ama hiç üstüme alınmadım sonra merak edip baktım ki öten benim araba. çocuklar içeriden kapıyı açınca araba ciyak ciyak bağırmaya başlamış

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Klavuzu inceledimde deaktif edemiyoruz sanırım alarmı öyle bir bilgiye ulaşamadım. Bu her ne kadar güvenlik açısından iyi olsada herhangi farazi bir durumda alarmın devreye girmesi sıkıntı yaratabilir. Bu konuda alarma müdahele edebilen var mı acaba?

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Benimkinde sensor yok ama anahtarla kilitleyip, kaput bagaj ya da kapilardan biri acilirsa otuyor.
2019 makyajsiz elegance paket.

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar daha önce dikkatimi çekmemişti ama bu aralar kapalı garaj biraz karanlık kalınca farkettim. Araç kendini kilitleyince kadranın sol alt tarafında sarı ışık yanıp sönüyor. FC5 executive plusta alarmın devreye girdiğini gösteriyor sanırım bu durum. Kitapçıkta alarm ve immobiliser yazıyor ama tam anlayamadım.

Geri