Civic FC5 Civic FC5 Analog Saat için Multimedya Arka Planı (Wallpaper)

Aracınız
Civic FC5 2021
Merhaba.

Zaman zaman aracımı kendime göre kişiselleştirmeye çalışıyorum. Hatta doğrudan alıp kullanabileceğim bir FC5 silueti bulamayınca üşenmedim, Photoshop'ta çizmeye çalıştım. Boş vakitlerimde de analog görünümlü saat için arka plan tasarladığım oluyor. Kendim keyifle kullanıyorum. Belki sizin içinizden de kullanmak isteyen olur diye paylaşmak istedim.

suggesso-01.jpg
suggesso-02.jpg
suggesso-03.jpg
suggesso-04.jpg

Ekli dosyalar

• suggesso-01.jpg
    suggesso-01.jpg
    321 KB · Görüntüleme: 120
  • suggesso-02.jpg
    suggesso-02.jpg
    200.2 KB · Görüntüleme: 112
  • suggesso-03.jpg
    suggesso-03.jpg
    291.3 KB · Görüntüleme: 109
  • suggesso-04.jpg
    suggesso-04.jpg
    315.6 KB · Görüntüleme: 114

DMR

Özel Üye
Ad Soyad
Alper D
Aracınız
Civic FC5 2020
Elinize saglik, acaba bu resimleri arka plan olarak multi media ya nasil yukleyebiliriz?

Aracınız
Civic FC5 2021
Elinize saglik, acaba bu resimleri arka plan olarak multi media ya nasil yukleyebiliriz?
Tüm işlemler Ayarlar / Saat / Saat ve Duvar Kağıdı Türü menüsü altında gerçekleştirilmektedir.

Duvar kağıtlarını analog saat için hazırladım.

Dolayısıyla analog saati göstermek için;
Ayarlar / Saat / Saat ve Duvar Kağıdı Türü menüsünde Saat sekmesinde Analog seçiyoruz.

Duvar kağıtlarını yüklemek için, flash diskin giriş dizinine dosyaları kopyaladıktan sonra aracımıza takıyoruz.
Ayarlar / Saat / Saat ve Duvar Kağıdı Türü menüsünde Duvar Kağıdı sekmesinde "Yeni Ekle" seçeneğini seçiyoruz. Bu aşamada flash disk içindeki .JPG veya .BMP uzantılı resim dosyalarının görünmesi gerekmektedir. Bu dosyaları cihaza kopyalamak için "Almayı Başlat" seçeneğini seçiyoruz.

Duvar kağıtlarını kullanmak için ise
Ayarlar / Saat / Saat ve Duvar Kağıdı Türü menüsü Duvar Kağıdı sekmesinde ilgili duvar kağıdını seçtikten sonra aşağıdaki seçenekler karşımıza gelecektir:
- Ayarla: Saat arka planı için kullanmak istediğiniz duvar kağıdı ayarlanır.
- Önizleme: Duvar kağıdını ayarlamadan, nasıl göründüğünü merak ediyorsanız kullanabiliriniz.
- Sil: Cihaza yüklenen duvar kağıdı kalıcı olarak silinir. Geri dönüşüm kutusu gibi bir yapı yoktur, silinen görselleri geri getiremezsiniz.

Menü üzerinde herhangi bir işlem için gezindikten sonra saati tekrar göstermek isterseniz;
Bilgi menüsü altındaki "Saat" menüsünü seçebilirsiniz.

Geri