Civic FC5 Civic fc5 arıza lambaları yandı

Aracınız
Civic FC5 2016
2016 model fc5 kasa civic aracımda birden bire motor arıza, fren sistemi arıza, vsa arıza ve direksiyon sistemi arıza lambası aynı anda yandı. Kutup başını söküp takınca düzeldi 4-5 gün sonra tekrar yandı. Başına böyle bir olay gelen var mı arkadaşlar.

Ekli dosyalar

• 6091CF08-9D08-4411-84B0-3DE915F3D62D.jpeg
    6091CF08-9D08-4411-84B0-3DE915F3D62D.jpeg
    114.8 KB · Görüntüleme: 185
Ad Soyad
İbrahim Dağtekin
Aracınız
Civic FC5 2021
Merhabalar,benim başıma da böyle birşey geldi.Tüm arıza lambaları yandı.Bir süre sonra kendiliğinden düzeldi.Neden böyle olmuştur.İyi forumlar.

Ekli dosyalar

• P_20230908_194608_vHDR_Auto.jpg
    P_20230908_194608_vHDR_Auto.jpg
    93 KB · Görüntüleme: 47
Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Merhabalar,benim başıma da böyle birşey geldi.Tüm arıza lambaları yandı.Bir süre sonra kendiliğinden düzeldi.Neden böyle olmuştur.İyi forumlar.
Akünüz kaç yıllık.....Akü zayıflıyor sanırım...
Genelde akü sorunlarında bunu yapıyor Hondalar...

Yetkili servise götürün baktırın, garantiniz devam ediyorsa muhtemelen garantiden akü değişimi yapılır...Denizli Çivrilli hemşerim iyi günler..

Son karar tabiki sizin...Saygılar

Son düzenleme:
Ad Soyad
İbrahim Dağtekin
Aracınız
Civic FC5 2021
Akünüz kaç yıllık.....Akü zayıflıyor sanırım...
Genelde akü sorunlarında bunu yapıyor Hondalar...

Yetkili servise götürün baktırın, garantiniz devam ediyorsa muhtemelen garantiden akü değişimi yapılır...Denizli Çivrilli hemşerim iyi günler..

Merhaba,ilginiz için teşekkür ederim hemşerim.2021 model aracım.Garanti devam ediyor.Akü için garanti 2 yıl diye biliyorum daha evvel başıma gelmişti.Şimdilik sorun yok.İyi forumlar.

Ad Soyad
Ahmet Karagülle
Aracınız
Civic FC5 2019
Benimde şuan başımda böyle bi sorun var aracım 2019 model makyajsız kasa eco execulive lpgde rölantide araç sirkeliyor . Aküsü yeni değiştim gene arıza lambası,VS, break hold, yokuş kalkış arıza lambası aynı anda yandı. Servise götüreceğim lpg problemibi bi çözwünler bakalım sonuç ne olacak

Ad Soyad
Aydın K.
Aracınız
Civic FC5 2018
Benimde şuan başımda böyle bi sorun var aracım 2019 model makyajsız kasa eco execulive lpgde rölantide araç sirkeliyor . Aküsü yeni değiştim gene arıza lambası,VS, break hold, yokuş kalkış arıza lambası aynı anda yandı. Servise götüreceğim lpg problemibi bi çözwünler bakalım sonuç ne olacak
lpg enjektör arızasına benziyor. enjektörlerden biri yada birden fazlası sıkıntılı olunca elektrik akımında dalgalanma yaratıyor ve arıza ışıkları yanıyor. biraz araştırıp forumda benzer konuları incelerseniz sizde benzer problemler göreceksiniz. lpg enjektörü meselesi galiba kronikleşiyor.

Ad Soyad
İbrahim Dağtekin
Aracınız
Civic FC5 2021
Merhabalar,benim araçta sorun gene tekrarladı.Daha önce aküden olduğu söylenmişti.Akü garantiye girer mi .Ne yapmayalım.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Merhabalar,benim araçta sorun gene tekrarladı.Daha önce aküden olduğu söylenmişti.Akü garantiye girer mi .Ne yapmayalım.
Hemşehrim Yetkili servise gitmeden telefon ile Denizli Honda Turkuaz ı ara...akünün garanti süresi dolmamış ise değişim yaparlar...süresi dolmuş ise yapacak bişey yok....

12 V / 55 yada 60 A ...Varta yada İnci marka al geç..Almadan önce mutlaka ölçtür akünü.. problem AKÜ kaynaklı olmayabilir o açıdan...

Link paylaşıyorum varta ve inci yetkili bayiler Denizli..

Denizli VARTA AKÜ yetkili bayi

Lider Otomotiv Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ.
(0258) 371 01 00

Denizli İNCİ AKÜ yetkili bayi

Büyüktarakçı otomotiv

Son düzenleme:
Ad Soyad
İbrahim Dağtekin
Aracınız
Civic FC5 2021
Hemşehrim Yetkili servise gitmeden telefon ile Denizli Honda Turkuaz ı ara...akünün garanti süresi dolmamış ise değişim yaparlar...süresi dolmuş ise yapacak bişey yok....

12 V / 55 yada 60 A ...Varta yada İnci marka al geç..Almadan önce mutlaka ölçtür akünü.. problem AKÜ kaynaklı olmayabilir o açıdan...

Link paylaşıyorum varta ve inci yetkili bayiler Denizli..

Denizli VARTA AKÜ yetkili bayi

Lider Otomotiv Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ.
(0258) 371 01 00

Denizli İNCİ AKÜ yetkili bayi

Büyüktarakçı otomotiv

Teşekkür ederim,Turkuaz Honda ile konuştum.Aracın kontrol edilmesi gerektiği söylendi ve akü kaynaklı olmayabilir denildi.Burada elektrikçi ye gösterip sonrasında Yetkili servise gideceğim.Bakalım nasıl olacak.Gelişmeleri paylaşacağım.

Geri