Civic fc5 Hdmi Kullanımı

Aracınız
Civic FC5 2018
Forumda HDMI Diye arama yapabilirsin. Belki bu link de işine yarayabilir.

Hdmi

Merhaba arkadaşlar aracım fc5 2017 exe eco hdmi kablo kullanan var mı ben aldım ama yansıtma yapamıyorum nasıl yapacağım hakkında yardımcı olabilcek kimse var mı?

Kablo bu : https://www.troyestore.com/SBS-iPho...lM6Qj7-0OA5dP87bBSfFnggRuFfnqmYhoCVV4QAvD_BwE

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Ben android telefon üle kullanıyorum. Ancak daha önce aldığım kablosuz adaptör tv de çalışmasına rağmen arabada çalışmıyordu. Başka bir ürün aldım sorunsuz şekilde kullanıyorum.
Eğer multimedya ekranına işlem yapmadıysanız yolda giderken izleme imkanınız olmayacak

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben android telefon üle kullanıyorum. Ancak daha önce aldığım kablosuz adaptör tv de çalışmasına rağmen arabada çalışmıyordu. Başka bir ürün aldım sorunsuz şekilde kullanıyorum.
Eğer multimedya ekranına işlem yapmadıysanız yolda giderken izleme imkanınız olmayacak

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Normalde giderken video oynatıyorum sorun yok sadece kabloyla hiç görüntü aktaramadım

Aracınız
Civic FC5 2019
Bende samsung 7 edge cihazımı bir türlü hdmı'dan bağlayamadım. Ayrıca bir tane mirror link aparatı aldım (Anyast M4 Plus = wireless Display Dongle). Bunun ile herhangi bir hdmı girişli tv veya cihaza takınca çok rahat telefondan görüntü aktarabilirken maalesef civix exe. 'ye aktarım yapamadım. Cihazı görüyor ama içeri almıyor.
Saygılar
alierman

Aracınız
Civic FC5 2019
Samsung dongle dediğiniz nedir? mhl kablomu kastınız? Maalesef onlarda samsung 7'lerden itibaren çalışmıyor eski samsunglarda çalışıyor sadece.
saygılar

Geri