Civic FC5 Civic FC5 için en iyi otogaz

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Katılıyorum size. Büyük markaların gazını aldığımda sıkıntı yaşadığım oldu. Ama saçma yerlerden denedim gayet iyiydi. Bu hile işi LPG'de sıkıntılı maalesef.
Turkiyede tek bir gaz var oda tuprasin gazi butun markalar ordan alir. Bu gaza sadece opet (aygaz) ve mogaz katki koyar. Diger hepsi aynidir. Hile varsa istasyona baglidir. Markaya bagli degil. Uzun yolda birkac kez hileli gaza denk geldim bunlarin hepside buyuk markalardi... İnanin egede ucuz gaz satan guvenalgaz kocgaz energy gibi yerlerde hileye hic rastlamadim.

Aracınız
Civic FC5 2017
Yasadıgım yerde 3.95 bp den alıyorum bügun 3.39 bp istasyon undan aldımm şaka gibi pompacıya sordum serbest piyasa abı rekabet oluyo dıo

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Aygazın videosu buda bılmıyorumm hiç denemedim ama şunu net soluyebılırimm aygaz evet katkılı olabılır ama belkı arac benzinden daha fazla cekıs saglıyor Aygaz da otogazda cabuk bitiyor ama cekiş mükemmel duyduklarım bunlar.... ama denemedim bp yı tercih edıyorumm şimdilik..

Aracınız
Civic FC5 2017
LPG Shell cok iyi bp den iyi çekişi var km olarak sorgulama yapmadım henüz ama varız bp den ıyı çekiş olarak tecrübe ile sabit

Geri