Civic fc5 için fren balata ve disk önerisi

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhabalar aracım 90bin kmde. Usta fren balatasının bittiğini disklerde ise fatura oluştuğunu yeni balata takılsa bile diskin balatayı çabuk bitireceğini performanslı olmayacağını söyledi. Kendisi bana trw önerdi ama ben forumdan yardım almak istedim. Balata içinde disk içinde önerileriniz varsa yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Böyle bir durumda normal şartlar altında diskler tornalanıp sıfır balata ile değişim yapılır. Disklerde ileri derece çurkurlaşma ve çatlamalar söz konusu ise tornalamaya gerek yok. Yenisi alınmalıdır.
Trw bilinen bir marka orjinal olmasına dikkat edilmelidir.

Aracınız
Civic FC5 2018
Böyle bir durumda normal şartlar altında diskler tornalanıp sıfır balata ile değişim yapılır. Disklerde ileri derece çurkurlaşma ve çatlamalar söz konusu ise tornalamaya gerek yok. Yenisi alınmalıdır.
Trw bilinen bir marka orjinal olmasına dikkat edilmelidir.
Tornada kurtarmaz 6 aya bitirir balatayı yine masrafa girersin dedi hocam. Usta 20 senelik Honda servisi ustası güvendiğim sürekli gittiğim bir adam açıkcası

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Tornada kurtarmaz 6 aya bitirir balatayı yine masrafa girersin dedi hocam. Usta 20 senelik Honda servisi ustası güvendiğim sürekli gittiğim bir adam açıkcası
Diskleri görmediğimiz için kesin bir şey diyemeyiz. Karar sizin.
Kullandığım aracın disklerinin ömrü tamamladı. (Torna olmayacak şekilde.)Balata bittiğinde takım olarak değiştireceğim. Fakat seneler geçti hala balata bitmedi. Bekliyorum. :)

Aracınız
Civic FC5 2020
Disk tornalatmak bence çok gereksiz eğer yeni takılmadıysa torna demek ömrünü kısaltmak demek siz 4 disk 4 balata olarak TRW iyi bir marka balata da değiştirebilirsiniz diğer markaları bilmiyorum ama ben taktırsam TRW taktırırım sadece

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri